Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

 • Aytemiz’den Akaryakıt Sektöründe Bir İlk “Motorcu Dostu İstasyon”

  03.21.2017

  Aytemiz, ‘Motorcu Dostu İstasyon’ projesi ile akaryakıt sektöründe, hizmet konusunda fark yaratan yepyeni bir çalışmaya imza atıyor. Motorcu Dostu Aytemiz İstasyonlarında, motosiklet kullanıcılarına özel park alanları ve bu alanın önünde kask, mont ve eldiven gibi eşyalarını bırakabilecekleri kişiye özel kilitli dolaplar, marketlerde kitleye özel ürünler yer alacak. Ayrıca yakıt alımı sırasında oluşabilecek kazaları engellemek amacı ile motosikletlilere özel hazırlanan pompaların önünde, kaymaz bir zemin olacak. Tüm bu hizmetlere ek olarak, motosiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak, kask ve eldivenlerini çıkartmadan pompada ödeme yapabilecekleri “Aytemiz motordan öde” hizmeti de kısa bir süre sonra anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında uygulanmaya başlanacak.

 • Aytemiz Optimum Reklam Filmi Yayında

  11.24.2016

  Yaptığı operasyonel iyileştirmelerle hizmet kalitesini her geçen gün artıran Aytemiz, yeni Aytemiz Optimum reklam filmini yayınladı. Filmde Aytemiz Optimum akaryakıtlarının araçların en kıymetli parçası olan motoru koruma altına aldığı anlatılıyor.

 • Paraf ile Yola Çıkan Aytemiz’de Kazanıyor

  11.16.2016

  Aytemiz ve Halkbank işbirliğiyle başlatılan kampanya kapsamında Paraf sahipleri, Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, 30 TL ParafPara kazanıyor.

 • Aytemiz Anadolu’da da Büyümeye Devam Ediyor

  10.10.2016

  Aytemiz, Elazığ’da iki yeni istasyonu daha bayi ağına kattı.

 • Aytemiz’den bir “ilk” “tiyatral bayi eğitimi”

  09.09.2016

  “Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası” olan Aytemiz, “tiyatral bayi personeli eğitimi”ni Umut Oğuz ve Kurumsalhane ekibi ile gerçekleştirdi.

 • Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’na İki Büyük İstasyon

  09.07.2016

  Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt şirketi Aytemiz, bugüne kadar Türkiye’de hayata geçirilen en büyük ulaşım projesi olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu güzergâhında gerçekleştirdiği iki yeni yatırım ile istasyon ağını güçlendirmeye devam ediyor.

 • Aytemiz ve Castrol Stratejik Bir İş Birliğine İmza Atarak Güçlerini Birleştirdi

  08.24.2016

  Aytemiz madeni yağdaki iddiasını Castrol iş birliği ile artırıyor

 • Aytemiz Süper Ligde!

  08.24.2016

  Akaryakıt sektörünün en hızlı büyüyen markası Aytemiz, Süper Lig’in en yeni temsilcilerinden Alanyaspor’un isim sponsoru oldu. İmzalanan iş birliğinin ardından Süper Lig temsilcisi, sezon sonuna kadar ‘Aytemiz Alanyaspor’ ismini kullanacak.

 • Aytemiz – İş Bankası İmece Kart İş Birliği

  03.28.2016

  İmece Kart, anlaşmalı Aytemiz bayilerinde mazot alımlarında 6 aya varan faizsiz dönem ve hasat sonunda ödeme imkanıyla!

 • Aytemiz Hız Kesmeden Büyüyor

  01.29.2016

  Aytemiz Hızlı Büyümesine Ankara’daki Birleşik Akaryakıt Açılışı ile Devam Ediyor

 • Aytemiz’in çocuklara özel ilk istasyonu KidzMondo’da

  01.14.2016

  Aytemiz, gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan ve yaklaşık 40 farklı meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da açtığı akaryakıt istasyonu meslek ünitesine gelen çocuklar, pek çok hayati bilgiyi eğlenerek öğrenecek

 • Aytemiz Mobil Uygulamayla Sürücülerin Hayatını Kolaylaştıracak

  01.12.2016

  2010 ve 2015 yılında akaryakıt istasyon transferinin en fazla tercih edilen markası olan Aytemiz, hazırladığı mobil uygulama ile müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor.

 • Transferde rekor kıran Aytemiz Sektörde ‘ilk 5’ i hedefliyor

  01.08.2016

  2015 yılı akaryakıt bayilerinin sözleşme yenileme döneminde transfer rekoru kıran Aytemiz, kısa süre içerisinde sektörün ilk 5 oyuncusundan biri olmayı hedefliyor.