Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Akaryakıt Fiyatları

LPG Fiyatları


Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.'nin 30.05.2024 tarihli KDV dahil tavsiye edilen yakıt satış fiyatlarıdır.
İlBenzin (Aytemiz Optimum Kurş. 95 Oktan) (TL/lt)Motorin (Aytemiz Dizel) (TL/lt)Motorin (Aytemiz Optimum Euro Dizel) (TL/lt)Kalorifer Yakıtı (TL/kg)Fuel Oil (TL/kg)

Aytemiz LPG Fiyatları

Güncel LPG fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve avantajlı fiyatlarla yakıt ihtiyacınızı gidermek mi istiyorsunuz? En güncel LPG fiyatları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Güncel LPG Fiyatları

LPG fiyatları, pek çok unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Erişilebilir dünya serbest piyasa koşullarına göre belirlenen tavan LPG litre fiyatı; gelir payı, ürün fiyatı, toptancı, bayi ve dağıtıcı marjıyla vergiler gibi faktörlerle de doğrudan ilişkilidir. Ayrıca il bazında da LPG fiyatları arasında farklılık görülebilir. Tüm bunlarla birlikte siz de LPG'li araç kullanıcısıysanız güncel fiyatları takip etmek için Aytemiz'in web sitesine ya da Aytemiz Vaay mobil uygulamasına göz atabilirsiniz.

LPG Litre Fiyatlarını Aytemiz'den Öğrenin!

Avantajlı ve güncel LPG fiyatlarını Aytemiz'in web sitesi aracılığıyla öğrenmek için "Akaryakıt Fiyatları" menüsüne tıklamalısınız. Ardından menünün altında açılan "LPG Fiyatları" kategorisinden güncel fiyat listesine ulaşabilirsiniz. LPG fiyatları, illere göre değişiklik gösterdiği için son işlem olarak il seçimini yapmanız yeterli. Yaşadığınız ildeki veya seyahat edeceğiniz güzergâh üzerindeki illerin LPG fiyatlarını tek tek inceleyebilirsiniz.

Aytemiz Kart kullanıcısı iseniz LPG alımlarınızda puan biriktirebilirsiniz. LPG alışverişlerinizde Aytemiz Kart kullanırsanız litre başına puan kazanabilirsiniz. Puan harcamalarınızı LPG / otogaz ya da benzin alımlarınızda kullanabilirsiniz. LPG ve benzin alışverişlerinizde avantaj sağlayan Aytemiz Kart’ınızı anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından temin ederek hemen puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Aytemiz istasyonlarından avantajlı fiyatlarla LPG / otogaz alışverişi yapabilirsiniz. Aile üyeleriniz veya yakınlarınızın da puanlarınızdan yararlanabilmesi için kartınızda 3 farklı plakayı tanımlayabilirsiniz.

İstanbul LPG Fiyatları

Türkiye genelinde LPG fiyatları illere göre değişebildiği için İstanbul'da da Türkiye'nin diğer illerindeki LPG fiyatlarından farklı litre fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada Aytemiz web sitesi aracılığıyla İstanbul'un güncel LPG fiyatlarına erişebilirsiniz. İstanbul'un Anadolu veya Avrupa Yakası arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Dilerseniz yaşadığınız ve sıklıkla seyahat ettiğiniz bölgelerdeki LPG fiyatlarına göz atarak yakıt alışverişinizi önceden planlayabilirsiniz.

Ankara LPG Fiyatları

Ankara'da yaşıyor ya da bu şehre yolculuk yapmayı planlıyorsanız Ankara'daki güncel LPG fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz Ankara ziyaretiniz esnasında vakit geçireceğiniz semtlerdeki Aytemiz istasyonlarının konumlarına bakabilir, web sitemiz üzerinde alacağınız yol tarifi sayesinde seyahatinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aytemiz web sitesini ziyaret ederek ayrıca Ankara LPG fiyatlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İzmir LPG Fiyatları

Türkiye'nin çeşitli illerinde farklı rakamlara sahip olan LPG fiyatının İzmir ilinde de değişiklik göstermesi mümkündür. İzmir'de avantajlı fiyatlarla yakıt alımı gerçekleştirmek istiyorsanız size en yakın Aytemiz istasyonunu ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, İzmir seyahatiniz boyunca gezeceğiniz mahallelerdeki Aytemiz istasyonlarını web sitemiz üzerinden kolayca bulabilir ve yol tarifi alarak seyahatinizi daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Aytemiz'in web sitesine göz atarak İzmir'deki güncel LPG fiyatlarını hızlı ve pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu şekilde, İzmir'de geçireceğiniz zamanı daha verimli planlayabilir ve yakıt ihtiyaçlarınız için en uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Bursa, Adana, Konya ve Diğer Şehirlerde LPG Fiyatları

Bursa, Adana, Konya veya Kayseri LPG fiyatlarını ister Aytemiz web sitemizden öğrenebilirsiniz. Hangi şehirde bulunduğunuz fark etmeksizin LPG ihtiyacınızı size en yakın Aytemiz istasyonuna uğrayarak karşılayabilirsiniz. Dilerseniz yaşadığınız ilin LPG fiyatlarını hızlıca görüntüleyebilir, güzergâhınıza uygun bir istasyondan LPG dolumu yapabilirsiniz.

Aytemiz İndirimli LPG Fiyatları

Türkiye'nin hemen her ilinde hizmet veren Aytemiz'in müşterisi olarak bütçeden ve zamandan tasarruf etmek çok kolay! Yaşadığınız şehir hangisi olursa olsun, LPG dolumu yaptırmanız gerektiğinde bulunduğunuz yerdeki LPG fiyatlarını kullanıcı dostu arayüze sahip Aytemiz web sitesini kullanarak saniyeler içinde öğrenebilirsiniz.