Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Yepaş Müşterilerine İki Kat Yakıt Puan Avantajı Aytemiz’de!

by Fatih Eren | Ağu 04, 2017
Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, sadakat programı “Aytemiz Kart”ı Türkiye genelinde yaygınlaştırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, sadakat programı “Aytemiz Kart”ı Türkiye genelinde yaygınlaştırmaya devam ediyor.

1,9 milyona yakın abonenin elektrik tedarikçisi Yepaş, mesken tüketimi yapan bireysel müşterilerinden, yüksek tüketimli sanayi kuruluşlarından, büyük ölçekli ticarethane abonelerine kadar geniş bir müşteri yelpazesine elektrik tedarik hizmeti vermektedir.

Bölgesinden başlayarak ulusal anlamda ekonomik, sosyal, çevresel ve etik değerler konularında; müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, tecrübeli kadrosuyla günden güne büyüyen, yeniliklere açık, çevreye saygılı hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet veren Yepaş, müşterilerine Aytemiz Kart avantajlarından yararlanma fırsatı sunacak.

YEPAŞ SERBEST TÜKETİCİ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL İKİ KAT PUAN

Serbest Tüketici niteliğine sahip, tek zamanlı mesken ve ticarethane aboneleri  de “Aytemiz Kart” Kurumsal Anlaşması’ndan yararlanabilecek.

Aytemiz Kart teminini Yepaş Müşteri Hizmetleri Merkezleri’nden yapan müşteriler, bu kartla anlaşmalı Aytemiz Akaryakıt İstasyonlarından yapacakları yakıt alımlarında iki kat yakıt puan kazanma fırsatını yakalayacaklar. Kampanyadan yararlanmak isteyen Yepaş müşterilerinin, “ONAY” yazıp bir boşluk bırakarak Yepaş Müşteri Hizmetleri Merkezleri’nden aldıkları 16 haneli kart numaralarını İSİM ve SOYİSİM ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak, tüm operatörlerden 8869’a SMS ile göndermeleri yeterli olacak. Kampanya detayları için Yepaş’ın 444 55 23 Çağrı Merkezi’nden ya da en yakın Yepaş Müşteri Hizmetleri Merkezi’nden bilgi alınabilir.

Leave a comment