Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

İş Bankası Maximum Kart ile Aytemiz’den Yakıt Alana 50 TL’ye varan MaxiPuan!

by User Not Found | May 16, 2021
İş Bankası ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart kullanıcıları, yapacakları 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 50 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyor.

İş Bankası ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart kullanıcıları, yapacakları 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 50 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyor.

İş Bankası ve Aytemiz, Maximum Kart sahipleri için yeni bir kampanya başlatıyor. Maximum Kart sahipleri, 16 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri 4’üncü yakıt alışverişinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL, Maximum Mobil içinde yer alan Aytemiz Mobil Ödeme ile kampanyaya katılmaları halinde ise toplam 50 TL MaxiPuan kazanıyor.

Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabiliyor. Kazanılan puanlar ise 19 Temmuz 2021 tarihine kadar kullanılabiliyor.

Kampanya koşulları:

 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için 16 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 150 TL ve üzeri 4 peşin akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılım gerçekleştirilebilir. Uygulamayı telefona indirmek için: maximum.com.tr/indir
 • İlave MaxiPuanlar 7 Temmuz 2021 tarihinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 19 Temmuz 2021 olup kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır. 
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL MaxiPuan, alışverişlerinden en az birini Maximum Mobil içinde yer alan Aytemiz Mobil Ödeme ile yapanlara ise toplam 50 TL MaxiPuan verilecektir.
 • Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir. 
 • Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
 • Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. 
 • Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Aytemiz ve Maximum uygulaması sorumlu değildir.
Kampanyaya kapsamındaki istasyon listesi için tıklayın.

Leave a comment