Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Press Room

Recent News

Aytemiz Will Make Drivers' Life Easier with Its Mobile App

by User Not Found | Feb 11, 2016
2010 ve 2015 yılında akaryakıt istasyon transferinin en fazla tercih edilen markası olan Aytemiz, hazırladığı mobil uygulama ile müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor.

2010 ve 2015 yılında akaryakıt istasyon transferinin en fazla tercih edilen markası olan Aytemiz, hazırladığı mobil uygulama ile müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor.

2010 yılında kırdığı transfer rekorunu, 2015 yılında 196 yeni istasyonu bünyesine katarak yenileyen Aytemiz, hazırladığı mobil uygulamayla müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Yeni istasyonlarla birlikte Türkiye genelinde 481 bayiye ulaşan Aytemiz, genişleyen bayi ağını hazırladığı mobil uygulamaya taşıyarak, sürücülerin en yakın Aytemiz istasyonuna kolaylıkla ulaşılmasını sağlıyor. Sektörün en büyük 5 oyuncusundan biri olma hedefiyle hareket eden Aytemiz, mobil uygulama üzerinden tüketicilerin güncel akaryakıt fiyatlarını takip edebilmelerine de yardımcı oluyor. Uygulama aynı zamanda tüketicilerin Aytemiz istasyonlarında düzenlenen kampanyalardan ve firma hakkındaki gelişmelerden haberdar olabilecekleri bir platform olmasıyla öne çıkıyor. Aytemiz mobil aplikasyon içerisinde birçok hizmeti bir arada sunuyor. Bilgiler dokuz ana kategori altında toplanırken, kullanıcı dostu tasarlanan ara yüz sayesinde, uygulama içerisinde ihtiyaç duyulan bilgiye kolaylıkla erişilebiliyor. 

Hem Apple Store hem de Google Play Store’dan Aytemiz yazılarak indirilebilen uygulamada, Aytemiz hakkında SMS ve mail yoluyla bilgi almak isteyen kullanıcılar, kişisel bilgilerini girerek ‘Profilim’ sekmesinden kendi profillerini oluşturabiliyor. ‘İstasyon Bul’ sekmesinde ise, harita üzerinden en yakın Aytemiz istasyonları bulunarak, ulaşım için yol tarifi alınabiliyor. Tüketiciler Aytemiz hakkında basında yer alan haberlere ve kampanyalara ‘Kampanyalar ve Haberler’ sekmesinden ulaşabilirken, ‘Asistanım’ sekmesi içerisinden de trafik yoğunluk haritasına erişilebiliyor. Ayrıca ‘Rota Hesaplama’ sekmesi sayesinde varmak istediği nokta için yol tarifi alabiliyor, rota üzerinde yer alan Aytemiz istasyonlarını görebiliyor. ‘Yakıt Fiyatları’ sekmesi, kullanıcıların il ve ilçe bazlı seçim yaparak Türkiye genelindeki Aytemiz istasyonlarındaki akaryakıt fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor. Kullanıcılar müşteri memnuniyeti ya da şikayetlerini ‘Anket’ sekmesindeki formu doldurarak geri bildirimlerini ve değerlendirmelerini yaparken, ‘Faydalı Bilgiler’ sekmesinden de genel olarak araçlar ve araç kullanımı hakkında faydalı bilgilere erişebiliyor. Kullanıcılar ‘Bize Ulaşın’ sekmesini kullanarak istedikleri mesajı Aytemiz ile direkt olarak paylaşabiliyor. Ayrıca ihtiyaç halinde bu sekme üzerinden Aytemiz Call Center’ı da arayabiliyor.

Aytemiz, ios ve android işletim sistemli cep telefonu ve tabletler üzerinden kullanım olanağı sağlayan mobil uygulaması ile tüm sürücülerin hayatı kolaylaştıracak.Leave a comment