Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Press Room

Recent News

Aytemiz also continues to grow in Anatolia.

by User Not Found | Oct 10, 2016
Aytemiz, Elazığ’da iki yeni istasyonu daha bayi ağına kattı.

Bayi ağını genişletmeye devam eden Aytemiz, Elazığ’da hizmet verecek olan Alken Petrol ve Gülmez Petrol’ün açılışlarını gerçekleştirdi.

Yoğun katılımla düzenlenen Gülmez Petrol’ün açılış törenine Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, Yönetim Kurulu Üyesi Yener Şenok, Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, Yatırım Bölge Müdürü Ersin Bilsin’in yanı sıra Ak Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Necati Çetinkaya, Eski Devlet Bakanı Ahmet Cemil Tunç, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Ejder Açıkkapı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Eski Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, AK Parti Eski Milletvekili Şermin Balık ve çok sayıda davetli katıldı.

Bir diğer Aytemiz istasyonu olan Alken Petrol’de gerçekleştirilen törende Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, Yönetim Kurulu Üyesi Yener Şenok, Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, Yatırım Bölge Müdürü Ersin Bilsin ve istasyon sahibi Kenan Altungök açılış kurdelesini birlikte kesti.

 

“ÖNEMLİ OLAN İSTASYONLARDA GERÇEKTEN YAŞANABİLİR ALANLAR YARATMAK”
Açılış töreninde bir konuşma yapan Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, Aytemiz’in hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Eke; “Çevrenize baktığınızda çok sayıda akaryakıt istasyonu görürsünüz. Önemli olan istasyonu açmak değil. Önemli olan bu istasyonlarda gerçekten yaşanabilir alanlar yaratmak. Türk insanı her şeyin en güzeline layık. İşletmelerdeki standartlar anlamında çok yollar kat ettik. Tüketiciyi koruma kanunları ile büyük adımlar atıldı. Biz aslında insanımıza sunduğumuz değerleri, en rekabetçi ortamlarda sunuyoruz. Yurdun bir başından diğer ucuna kadar gözle görülür bir şekilde 10 yılda çok büyük bir değişim içine girdik. Bu değişim beraberinde rekabeti, en uygun fiyatlı ürünü ve hizmeti sunmayı gerektiriyor. Çok yakında Elazığ merkezde 8 istasyonumuz olacak. Türkiye’de 525 istasyonumuz var. Amacımız yaptığımız operasyonel iyileştirmelerle hizmet standardını her geçen gün yukarıya taşıyarak sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam etmektir.

Elazığ’daki istasyonlarla gurur duyduğunu ifade edene Ahmet Eke; “Bu sektörde istasyonu güzel hazırlamak tek başına yeterli olmaz. Önemli olan orayı işleten kişilerin itibarı ve saygınlığıdır. Bu anlamda hem Bekir Bey’e, hem Ertan Bey’e hem de Kenan Bey’e açılışını gerçekleştirdiğimiz bu tesisler için şükranlarımı sunuyorum.

 

“AYTEMİZ DÜRÜST BİR FİRMA”

Alken Petrol’ün sahibi Kenan Altungök; “Açtığımız bu istasyon Elazığ’da ciddi bir istihdam sağlayacak. İçinde bulunduğumuz sektörde rekabet koşulları oldukça zor. Bu rekabet koşulları içerisinde çok güzel tesisler yaptık. Tuvaletlerimizde, marketlerimizde, yaşanabilir alanlar inşa ediyoruz. Tüketicilerimizin de desteğiyle bu işletmelerimiz güzel işler yapacaktır. Aytemiz 2015 yılında Türkiye’nin en çok büyüyen akaryakıt dağıtım firması olmuştur. Biz de bundan gurur duyuyoruz. Ayrıca Aytemiz firmasının bize göstermiş olduğu samimi ve dürüst, yaklaşımlardan dolayı kendilerinitercih etmiş bulunmaktayız. diye konuştu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz; “Elazığ’da hizmet verecek olan böyle 2 tesisin açılışını yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Elazığ her gün biraz daha gelişiyor ve bulunduğu bölgede örnek bir il haline geliyor. Bizler birlikte bir gücüz. Sermayemizi bir araya getirdiğimizde ne kadar büyük işler yapabileceğimizin en büyük kanıtı bu istasyonlardır. Her 2 istasyonun Elazığımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Toplu açılış töreninin ardından Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, Yönetim Kurulu Üyesi Yener Şenok, Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, Yatırım Bölge Müdürü Ersin Bilsin açılışı yapılan Alken Petrol ve Gülmez Petrol’ün yanı sıra şehir merkezindeki 6 istasyonu ziyaret ettiler. 

IMG_7076

Leave a comment