Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Press Bulletins

Bulletins

Akaryakıt ve LPG Tesis Yatırımlarımız Devam Ediyor

by User Not Found | Jan 29, 2016
Trabzon Akaryakıt , LPG Dolum ve Depolama Tesisimiz, Trabzon Arsin ilçesi Yeşilyalı Beldesi Konak mevkiinde toplam 56.440 m² üzerinde olup inşaatına 2010 yılı Eylül ayında başlanmıştır

Trabzon Akaryakıt , LPG Dolum ve Depolama Tesisimiz, Trabzon Arsin ilçesi Yeşilyalı Beldesi Konak mevkiinde toplam 56.440 m² üzerinde olup inşaatına 2010 yılı Eylül ayında başlanmıştır. Tesisimizin kuruluş çalışmalarının 2011 yılı içerisinde bitmesi planlanmaktadır.

Toplam akaryakıt depolama kapasitesi 36.700 m³ dır. Depolama tanklarına, deniz yolu ile bütün akaryakıt ürünleri için bağımsız hatlar çekilecek olup tesisin ürün ihtiyacı bu hatlar vasıtasıyla sağlanacaktır.

Tesisimizin sınırları içerisinde, AYTEMİZ GAZ A.Ş bünyesinde bayilerimize hizmet veren LPG Depolama ve Dolum tesisimizde bulunmaktadır. LPG Depolama ve Dolum tesisimizde, toplamda 9900 m³ depolama kapasitesine sahip iki adet LPG tankı,6 adet tanker dolum adasına sahip kanopi bulunmaktadır. Depolama tanklarımıza gerek deniz yolu ile bağımsız boru hattı gerekse tanker taşımacılığı ile ürün alınabilmektedir.

Trabzon tesisimizin dışında, İzmit ve Antalya Akaryakıt ve LPG Depolama ve Dolum tesislerimizin projeleri son aşamada olup inşaatlarına başlanacaktır.

Leave a comment