Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Press Bulletins

Bulletins

Çankırı Kurşunlu Petrol Hizmete Girdi

by User Not Found | Jan 29, 2016
Bugün mutlu bir gün daha yaşamaktayız. Çünkü bir istihdam kapısı daha açılıyor. Yeni açılan her bir iş yeri, iş imkanı ve istihdam demektir. Yeni açılan iş yerleri işsizliğin önlenmesinde aracı olmaktadır

Açılış törenine Çankırı Valisi Şemsettin Uzun, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, AKP İl Başkanı İdris Şahin, MHP İl Başkanı Bekir Satılmışoğlu, SP İl Başkanı Ömer Uzun, Sanayi ve Ticaret İl Müdür Şaban Küçükgümrah, Çankırı BEDAŞ müdürü Kemal Özbek, Çankırı Defterdarı Durmuş Kuşak, Çankırı Müftüsü Yalçın Topçu, çevre İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis üyeleri, çeşitli siyasi parti mensupları, oda başkanları, sanayiciler, işadamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde kürsüye gelen KURPET Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Şeker Akaryakıt sektörüne 1955 yılında gaz yağı satışı ile başladıklarını en son teknolojiyle kurulan son istasyonlarını, İsmail Aytemiz ile birlikte kurduklarını ve tesisin yapımında emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

yyazar-201010271136Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, yeni bir istihdam kapısı açmaktan dolayı yaşadıkları mutluluğa dikkat çekerek, " Bugün mutlu bir gün daha yaşamaktayız. Çünkü bir istihdam kapısı daha açılıyor. Yeni açılan her bir iş yeri, iş imkanı ve istihdam demektir. Yeni açılan iş yerleri işsizliğin önlenmesinde aracı olmaktadır " dedi. Tesiste yaklaşık 10 kişi çalışacağını belirten Yazar, " Bu da 10 ailenin geçim kaynağı olacaktır " şeklinde konuştu. Kurşunlu Petrol'ün Aytemiz Akaryakıt'ın, İç Anadolu il ve ilçelerinde 32., Türkiye genelinde ise 174. istasyonu olduğunu bilgisini veren Yakup Yazar, şöyle devam etti: " Önemli olan çok sayıda istasyon açmak değil, doğru ve kaliteli hizmet sunmaktır. Firma olarak; iyi bayi seçmeyi ve bu bayiler vasıtasıyla işimizi en iyi şekilde yapmayı, halkımıza en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik. Bu nedenle ilkemiz; kalite ve güvenden ödün vermeden en iyi hizmet ile fark yaratmaktır. Bunu da önümüzdeki günlerde yapacağımız yeni yatırımlarla ve vereceğimiz bayilikler ile kanıtlayacağımız inancındayız. Bunun en güzel örneklerinden bir tanesi de açılışını gerçekleştirdiğimiz bu tesistir. Çankırı, tarım ve hayvancılık ağırlıklı bir il olması ve sanayi sektörünün yok denecek kadar az olması nedeniyle bu tür işyerlerinin açılması daha da önem kazanmaktadır. "

Akaryakıt sektörünün çok özveri ve kaliteli hizmet sunumu gerektiren bir sektör olduğunu vurgulayan Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yazar, bu sektörde ayakta kalmak isteyenlerin asla doğruluktan şaşmaması gerektiğini söyledi. Yazar, " Çünkü hizmet ettiğiniz halktır. Doğru olmadığınız zaman halka ihanet etmiş olursunuz. bu tesisin yapımında emeği geçen başta Şekerler Ailesi'ne ve çalışanlarına şirketim adına teşekkür ediyorum. Tesisin Çankırı ve Kurşunlu halkına en iyi hizmeti vereceği kanısındayım " şeklinde konuştu.

Daha sonra açılış kurdelesini eski Çankırı Milletvekili Prof. Dr. Hikmet Özdemir, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, AYTEMİZ Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, Kurşunlu Belediye Başkanı İbrahim Doğu ve Şekerle Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sabri Şeker birlikte kesti.

Leave a comment