Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Press Bulletins

Bulletins

Daha Az Yakıtla Daha Çok Yol Gidin

by User Not Found | Jan 29, 2016
Ekonomi ve Performans Optimum reklam filminde birarada

Ekonomi ve Performans Optimum reklam filminde birarada

“Daha az yakıtla daha çok yol” sunan Aytemiz, Optimum Performans ve Tasarruf Yakıtları için hazırlanan reklam filmi ile tüketicilerine ulaşıyor.

Sektöre yenilikçi yaklaşımı ve Türkiye için en gelişmiş akaryakıtları sunma hedefi ile yolan çıkan Aytemiz, Optimum Performans ve Tasarruf Yakıtları’nı yurt çapında yaygın istasyonları aracılığı ile tüketicilerinin hizmetine sunuyor.

Optimum Performans ve Tasarruf Yakıtları üstün motor temizleme özelliği sayesinde yüksek tasarruf ve performans sağlamaktadır.

Aytemiz’in marka iletişimi odağında Optimum Performans ve Tasarruf Yakıtları’nın olacağını dile getiren Genel Müdür Ahmet Eke projeye nasıl karar verdiklerini ve kampanya hedeflerini şöyle anlattı. “Hem binek hem de ticari araçlarda motor teknolojilerinin hızla geliştiği 21. yüzyılda, tüketicilerin de kullandıkları üründen beklentileri artmaktadır. Müşterilerimizin, bir akaryakıt markasından beklentilerini anlamak amacı ile birçok araştırma yaptık ve yakıt özellikleri konusundaki beklentilerinin ön plana çıktığını gördük. Akaryakıt pazarına bu beklentileri karşılayacak ürünler geliştirmek üzere hazırlık yaptık. Bu hedef doğrultusunda Optimum Performans ve Tasarruf Yakıtları’nı istasyonlarımızda satışa sunduk.”

Optimum yakıtlarını tüketicilere anlatmak için satış noktası olan istasyonlardaki görsel çalışmaların yanı sıra; reklam filmi çalışması yaptıklarını belirten Eke; filmin iki günde çekildiğini söyledi ve şöyle devam etti: "Birinci gün çekim Eminönü’nde yapıldı. 120 kişinin görev aldığı bu çekimler çevredeki halktan da büyük ilgi gördü. Eminönün’ün tarihi atmosferinde gün doğumuna kadar süren açık hava çekimlerine vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Çekimin ikinci gününde ise mekan Gebze Aytemiz istasyonuydu. Reklam filmimizin müziği olarak ise Atiye’nin seslendirdiği Batum Türküsü kullanıldı. Aytemiz için yeniden söz yazılan Batum Türküsü’nün hafızalarda hoş ve hatırlanır bir melodi olarak kalacağına inanıyorum"

Reklam Filmi Sinopsisi:
Reklamveren : Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.
Reklamveren Yetkilisi : İbrahim Nadiroğlu, Hızır Yılmaz
Yapım Şirketi : Kala Film
Yönetmen : Hakan Yonat
İlk Yayın Tarihi : Aralık 2012

Leave a comment