Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Press Bulletins

Bulletins

Hüseyin Aytemiz Deneysel Araştırma ve Uygulama Merkezi Açıldı

by User Not Found | Jan 29, 2016
Aytemiz tarafından inşa edilen Kırıkkale Üniversitesi Hüseyin Aytemiz Deneysel Araştırma ve Uygulama Merkezi düzenlenen törenle açıldı

Aytemiz tarafından inşa edilen Kırıkkale Üniversitesi Hüseyin Aytemiz Deneysel Araştırma ve Uygulama Merkezi düzenlenen törenle açıldı.

Aytemiz Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Hüseyin Aytemiz'in katılıdğı açılış törenine Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Rektör Prof. Dr. Ekrem Yıldız, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Kocamış, Belediye Başkan Yardmcısı Halil Danacı, Kırıkkale Üniversitesi Fakülte Dekanları ve Öğretim Görevlileri ile birlikte çok sayıda öğrenci katıldı.

Açılış töreninde söz alan Aytemiz Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Aytemiz, Deneysel Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde başarılara imza atan öğrencilerle her zaman gurur duyacağını belirterek, merkezin Kırıkkale Üniversitesi'ne ve ülkemize hayırlı olmasını dilemiştir.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Ekrem Yıldız 'Gençler ve üniversitemiz adına Aytemiz ailesine teşekkürlerimi iletiyorum' diyerek Dr. Hüseyin Aytemiz'e teşekkür plaketini takdim etti.

Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Laboratuarları Müdür Yardımcısı Prof. dr. Siyami Karahan törene katılanlara Hüseyin Aytemiz Deneysel Araştırma ve Uygulama Merkezi'ni tanıtarak merkez hakkında bilgi verdi.Açılış törenine yerel basının ilgisi büyüktü.

Kırıkkale Üniversitesi Bilimsel Araştırma Laboratuarı'na bağlı olarak faaliyet gösterecek merkezde tıp, veteriner, diş hekimliği, biyoloji, ve biyomühendislik gibi birçok alanda araştırma yapılabilecektir. Sosyal sorumluk projelerine bir yenisini daha ekleyen Aytemiz, bu alandaki projelerine hız kesmeden devam edecektir.

Leave a comment