Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Yasal Uyarı

Yasal Koşullar

www.aytemiz.com.tr web sitesinin mülkiyeti, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.’ye aittir.

Aytemiz’in sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki "domain name", “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar. 

Bayilerimiz, tüketiciler  ve web  sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle ilgili her türlü bilginin gizliliği, Aytemiz için son derecede önemlidir. Bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz. 

Aytemiz web sitesinde akaryakıt ve LPG/Otogaz  ve diğer ürün ve hizmetler ile ilgili çeşitli bilgileri sunarak ve bu bilgileri güncelleyerek faydalar sağlamanız amaçlanmaktadır.

Verdiğiniz  bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde, ürünler ve hizmetlerimiz ile  ilgili bilgileri sunmak ve  sizinle bu konularda  iletişime geçmek için kullanılacaktır. Ürün ve hizmetler ile bedelleri gibi konularda göndereceğimiz mesajları almak istemediğiniz ve bu talebinizi www.aytemiz.com.tr adresine girerek bildirdiğiniz takdirde, bu talebiniz derhal yerine getirilecektir.

Web sitemizdeki  bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi  sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde Aytemiz ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sizleri önemle uyarmaktayız.

Yasa ve diğer mevzuat hükümleri,  web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki  bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir. Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs.  bilgi ve materyalleri izinsiz kullananlara, yetkili merciler tarafından  hukuki ve cezai yaptırımlar uygulanabilir.

Web sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. Aytemiz ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.