Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

MOTORCU DOSTU İSTASYON

by Seher Halıcıoğlu | Eyl 17, 2021
MOTORCU DOSTU İSTASYON

Türkiye’de otomobil ve kamyonetten sonra en çok tercih edilen taşıt aracı olan motosikletler, doğru donanımla ve kurallara uygun olarak kullanıldığında, son derece güvenli, ekonomik ve keyifli araçlar olarak kabul ediliyor.

Aytemiz olarak, yollardaki araçlar arasında ayırım yapmadan, motosiklet kullanıcılarını önemseyerek 2017 yılında yepyeni bir projeyi hayata geçirdik: Motorcu Dostu İstasyon

Akaryakıt sektöründe bir ilk olan bu proje ile birlikte, motosiklet kullanıcılarının yollardaki ve akaryakıt istasyonlarındaki ihtiyaç, istek ve talepleri doğrultusunda hizmet ve servislerimizi baştan aşağıya yeniden tasarladık.

Bu proje kapsamında Aytemiz istasyonlarında motosiklet kullanıcılarına özel geliştirdiğimiz hizmetler ile motosiklet sürücülerine ayrıcalıklı bir istasyon deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Bugün 50 ilde 160‘den fazla istasyonda Motorcu Dostu İstasyon konsepti ile motosiklet sürücülerini ağırlıyoruz. Motorcu Dostu İstasyon konsepti ile hizmet veren istasyonlarımıza buradan  ulaşabilirsiniz.

Ayrıca motosiklet sürücülerine özel sunmuş olduğumuz %5’e varan akaryakıt indiriminden faydalanmak için, buradaki formu doldurabilirsiniz.

555x344

Motorcu Dostu İstasyonlarda Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

 

 1. Motosikletlere Özel Park Alanları

  Motosiklet sürücülerinin, motosikletlerini güven içerisinde ve kolaylıkla park edebilmeleri için özel park alanları hazırladık. Bu park alanlarına motosikletleri park ederek, istasyon içerisindeki diğer hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

 2. Motosiklet Sürücülerine Özel Kilitli Dolaplar

  Motosiklet sürücülerinin kask, eldiven ve ekipmanlarını saklayabilecekleri özel kilitli dolapları park alanları içerisinde bulabilirsiniz. Bu dolaplarda, ekipmanlarınızı kısa süreli molalarınızda rahatlıkla saklayabilirsiniz.

 3. Kaymaz Zeminli Pompa Adaları

  Motosikletlerin yakıt alımı esnasında oluşabilecek olası kazaları engellemek amacı ile motosikletlilere özel pompa adalarını hayata geçirdik. Bu pompa adalarındaki kaymaz zeminler sayesinde motosiklet sürücüleri akaryakıt alımlarını güvenle gerçekleştirebilirler.

 4. Motosiklet Koruyucu Bez

  Yakıt dolumu sırasında motora yakıt damlamasını ve motorun çizilmesini önleyen koruyucu bezleri kullanarak, motosikletlerde oluşabilecek olası küçük çizilmelerin önüne geçiyoruz.

 5. Motorcu Dostu Ürünler

  Motorcu Dostu İstasyon konsepti ile hizmet veren istasyonlarımızın marketlerinde, motosiklet kullanıcılarına ürün ve özel ekipmanlara daha fazla yer veriyoruz. Özel motosiklet yağları, kask içi ve dışı temizleme spreyleri, motosiklet bakım ürünlerini kolaylıkla marketlerimizde bulabilirsiniz.

 6. Motordan İnmeden Ödeme: Aytemiz Vaay

Motosiklet kullanıcılarının kask ve eldivenlerini çıkartmadan uygulamadan alacakları 6 haneli kod (pin) sayesinde kolayca ödeme yapabileceği elektronik ödeme alt yapısı sunuyoruz.

Siz değerli motosiklet kullanıcılarını bambaşka bir istasyon deneyimi yaşamak için Aytemiz’in Motorcu Dostu İstasyonlarına bekliyoruz.   

Vaay uygulamamız keşfetmek ve size en yakın Aytemiz istasyonunu ziyaret etmek için akıllı telefonlarınıza uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.

Leave a comment