Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Odası

Güncel Haberler

"Yaz Tatili Eğlencesi" Yarışma Koşulları

by User Not Found | Haz 25, 2018
 1. “Yaz Tatili Eğlencesi”, 25 - 30 Haziran 2018 tarihinde https://www.facebook.com/AytemizOfficial/?fref=ts adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Facebook hesabı, vehttps://www.instagram.com/AytemizOfficial/adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.

   

 2. “Yaz Tatili Eğlencesi” Yarışması 30 Haziran 2018 23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Instagram ve Facebook hesabında paylaşılan yarışma postunun altında videodaki oyuncak ayının içinde olduğunu düşündükleri a,b,c seçeneklerinden birini yorum olarak paylaşacaklardır.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen (Instagram katılımcılarından 20, Facebook katılımcılarından da 10 kişiye olmak üzere) 30 kişiye KidzMondo bileti hediye edilecektir.
 5. Hediye bilet tek kişiliktir ve sadece çocuğunuz kullanabilir.
 6. Yarışma kazananları, 3 Temmuz 2018 tarihinde Aytemiz’in Instagram ve Facebook hesaplarından duyurulacaktır.
 7. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 8. Yarışmada ödül kazanabilmek için Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi sosyal medya hesaplarının beğenilmesi gerekmektedir.
 9. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve/veya metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 10. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 11. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 12. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 13. 7 yaşını doldurmamış çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir yetişkin ile girebilir. Yetişkin, çocuğa parkta bulunduğu süre boyunca eşlik etmelidir. 7 -12 yaş arasındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında yetişkin çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin geçerli bir fiş numarası sunmaları gerekmektedir. 13 ve 14 yaşındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a kendi başlarına girebilir ve çıkabilir. Yetişkinler, KidzMondo Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu takdirde kabul edilir.
 14. Şanslı takipçilerin kazandığı biletler adreslerine kargo yolu ile ulaştırılacaktır.
 15. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 16. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz. Aynı yorumun birden fazla yapılması hediye kazanma şansını artırmayacaktır.
 17. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 18. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri okuyup kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

Leave a comment