Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Odası

Güncel Haberler

Aytemiz’de Fırsatlara Tam Gaz Devam

by User Not Found | Nis 14, 2019

Yenilikçi ve yaratıcı marka anlayışıyla tüketicilere hizmet veren Aytemiz, 15 Nisan – 31 Mayıs arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Kart ile yapılacak 50 TL ve üzeri 3. Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 10 TL değerinde hediye puan kazandırıyor.

15 Nisan – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Aytemiz Kart & Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda geçerli olacak kampanyadan kazanılan 10 TL’lik ödüller Aytemiz Kart ile yapılan 3’üncü Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenecek. Hediye 10 TL değerindeki Aytemiz Kart Puanlar 15 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Kartlarını sistemde aktif hale getiren Aytemiz Kart kullanıcıları hediye puanlarını rahatlıkla kullanabilecek. Kart sahiplerinin; Aytemiz Kart’larını daha önce aktif etmemişler ise ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakarak 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kartlarını aktif hale getirmeleri yeterli olacak.

Katılım koşulları:

  • Kampanya 15 Nisan 2019 - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarımızda geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz Kart ile yapılacak 50 TL ve üzeri 3. Aytemiz Gaz alışverişlerinde; Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda yakıt alımlarında kullanılmak üzere 10 TL değerinde hediye puan verilecektir.
  • Kampanyadan her Aytemiz Kart sadece 1 Kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.
  • Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda Aytemiz Kart kullanılarak nakit veya kredi kartıyla yapılan sadece Aytemiz Gaz alımları kampanya kapsamındadır.
  • 1 Aytemiz Kart ile en fazla 3 farklı plaka için yapılan Aytemiz Gaz alımları kampanya kapsamındadır. 4. bir plaka ile yapılan alımlar kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 10 TL’lik ödüller Aytemiz kart ile yapılan 3. Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenir. Hediye 10 TL değerindeki Aytemiz Kart Puan’ın son kullanma tarihi 15 Haziran 2019 saat 23:59 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.
  • Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz kart üzerinde yer alan 16 Haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakılarak 8869’a kesa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne dahil araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya 20.000 Aytemiz Kart kullanıcısı ile sınırlıdır.
  • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
  • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.
Kampanyaya dahil olan istasyon listesi için tıklayınız.

Leave a comment