Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Odası

Güncel Haberler

Drone Hediyeli Instagram Yarışması Katılım Koşulları

by User Not Found | Eki 02, 2020
 1. Yarışmamız 2 Ekim 2020 tarihinde, Aytemiz Instagram hesabında (@aytemizofficial) gerçekleşecektir. Kazananlar 12 Ekim 2020 Pazartesi tarihinde ilgili gönderinin altında yorum olarak açıklanacaktır.
 2. Kullanıcıların yarışmaya katılabilmeleri için, Aytemiz Instagram hesabını (@aytemizofficial)takip etmeleri ve hesaplarının herkese açık olması gerekmektedir.
 3. Katılımcılardan Aytemiz Instagram hesabını (@aytemizofficial) takip etmeleri, yarışma içeriğini beğenmeleri, gönderiye “uçan bir emoji” ile yorum yapmaları ve 1 Instagram kullanıcısını gönderiye etiketlemeleri istenecektir. Etiketlenecek kişi gerçek bir kişi olmalıdır. Ünlü hesaplar, sahte hesaplar etiketlendiği takdirde yorum dikkate alınmayacaktır.
 4. Yarışma kazananları, tüm yarışma şartlarını eksiksiz yerine getiren kullanıcılar arasından Aytemiz Akaryakıt A.Ş. jürisi aracılığı ile seçilecektir.
 5. Yarışmayı kazanan 1 kişi, “Aden E58 Pro 4K” drone kazanacaktır.
 6. Kampanyaya katılan herkes, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş ile talep edildiğinde iletişim bilgilerini paylaşmayı kabul eder.
 7. Kampanyanın olumlu sonuç doğurabilmesi için yarışmaya katılanların yarışma sonuçlanana kadar Instagram kullanıcı bilgilerini değiştirmemeleri gerekmektedir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.
 8. Yarışmaya katılmak amacıyla yazılacak yorumların üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, etnik kimlik, slogan, sembol gibi bölücü ifadelere ait ve kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı olmaması, suç teşkil etmemesi, herhangi bir şekilde üçüncü kişilerin reklamı amacını taşımaması ve yürürlükteki yasalara herhangi bir aykırılık teşkil etmemesi gerekir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk katılımcılara aittir.
 9. Yarışmaya katılan herkes işbu katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.
 10. Kazananların isim, soy isim, telefon ve adres bilgisini @aytemizofficial Instagram sayfasına direkt mesaj olarak yollamaları istenecektir. Yarışma sonunda kazanan olarak ilan edilen kişiye verdiği adres üzerinden hediyesi ulaştırılacaktır. Kişi kendisine direkt mesaj üzerinden iletilen kargo takip numarası ile gönderisinin durumunu kontrol edebilir.
 11. Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kazanan kişilerle iletişime geçtikten sonra katılımcıya ulaşamaması durumunda kampanya dâhilinde belirtilen ödülü yedek kazanan listesinden seçeceği kişiye devretme hakkına sahiptir.
 12. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 13. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 14. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.
 15. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 16. Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 17. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 18. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. tarafından yapılacaktır.
 19. Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 20. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 21. Bu kampanyanın Facebook ile ilgisi yoktur; işbu kampanya Facebook Inc. tarafından yönetilmemekte ve/veya desteklenmemektedir. Facebook’un yapacağı değişiklikler ve yeni düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeple ortaya çıkabilecek hak kayıplarından düzenleyici firma(lar) sorumlu tutulamaz. Katılımcılar Facebook uygulamalarının sunmuş oldukları tüm kullanım koşullarını hâlihazırda kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Oluşabilecek aksaklıklardan Facebook sorumlu tutulamaz.
 22. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Leave a comment