Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Paraf ile Yola Çıkan Aytemiz’de Kazanıyor

by User Not Found | Kas 16, 2016
Aytemiz ve Halkbank işbirliğiyle başlatılan kampanya kapsamında Paraf sahipleri, Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, 30 TL ParafPara kazanıyor.

Aytemiz ve Halkbank işbirliğiyle başlatılan kampanya kapsamında Paraf sahipleri, Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, 30 TL ParafPara kazanıyor.        

Parafla yola çıkan Aytemiz'de kazanıyor                                              

Aytemiz ve Halkbank, Paraf sahipleri için yeni bir kampanya başlattı. Paraf ile anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Paraf sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, yine Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılmak üzere, 30 TL ParafPara kazanıyor.

16 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya katılmak isteyen Paraf sahiplerinin, ilk harcamadan önce Halkbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3404’e SMS göndermesi yeterli olacak. Harcamaların, gelecek onay SMS’i sonrasında ve Paraf POS’larından yapılması gerekecek.

ParafPara’lar 75 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz harcamasından bir gün sonra kartlara yüklenecek olup, 15 Ocak 2017 tarihine kadar, Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanabilecek. Tüketiciler kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 30 TL ParafPara kazanabilecek.

Kampanyamız ile ilgili detaylı bilgi aşağıda tarafınıza sunulmuştur:

 • Paraf üyesi AYTEMİZ istasyonlarında 16 Kasım-31 Aralık 2016 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dördüncü 75 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasına 30 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Paraf sahiplerinin harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonu numarasından AYTEMİZ yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini SMS’le 3404’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek olup, 15 Ocak 2017’ye kadar Paraf üyesi AYTEMİZ istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir (1) defa katılabilir ve 30TL ParafPara kazanabilir.
 • Harcamaların mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki harcamalar dikkate alınmaktadır. Kampanyadan geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
 • Paraf üyesi AYTEMİZ istasyonları http://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari/Arama adresinden marka adı alanına AYTEMİZ yazılarak listelenebilmektedir.
 • Aynı gün içinde yapılan 75 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
 • 15 Ocak 2017’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar, 16 Ocak 2017 tarihinde banka tarafından geri alınacaktır.
 • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanya katılım SMS’i ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve Avea dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
 • Parafly kampanyaya dahil, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
 • Kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.
 • Kampanyaya dahil olan Aytemiz istasyonlarını görmek için tıklayınız.

Leave a comment