Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

30 TL MaxiPuan Fırsatı Aytemiz’de

by User Not Found | Oca 01, 2017
Aytemiz ve İş Bankası işbirliğinde 2017 yılına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart sahipleri, yapacakları 75 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanabilecekleri 30 TL MaxiPuan kazanıyor.

Aytemiz ve İş Bankası işbirliğinde 2017 yılına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart sahipleri, yapacakları 75 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanabilecekleri 30 TL MaxiPuan kazanıyor.

Aytemiz ve İş Bankası, Maximum Kart sahipleri için yeni yıla özel yepyeni bir kampanya başlatıyor. Maximum Kart sahipleri, 1 Ocak – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz alışverişinde, yine Aytemiz akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde kullanabilecekleri 30 TL MaxiPuan kazanıyor.

Maximum Kart sahipleri, yakıt alışverişi yapmadan önce “maximum.com.tr” web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilecekleri gibi;  AYTEMIZ yazıp boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye SMS olarak göndererek de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor. 

Maximum Kart sahipleri kazandıkları MaxiPuan’ları 5 Mart 2017 tarihine kadar Maximum üyesi Aytemiz istasyonlarında yapacakları akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve en fazla 30 TL ilave MaxiPuan kazanabilecek.  

30 TL MaxiPuan Fırsatı Aytemiz İstasyonlarında

Kampanya Katılım Koşulları

 • Müşterilerin kampanyadan yararlanılabilmeleri için Maximum anlaşmalı Aytemiz İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımı sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır.
 • Kampanya süresince, kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "AYTEMIZ" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.  
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının banka sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 5 Mart 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 6 Mart 2017’de geri alınacaktır.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir
 • Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
 • Vadematik, Maximum Aidatsız Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bankamatik Kartı için de SMS kaydı koşulu aranmaktadır.
 • Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
 • Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
 • Kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

Kampanyaya katılan Aytemiz istasyonları için tıklayınız.


Leave a comment