Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz’den Yakıt Alana Yapı Kredi World’den İndirim Fırsatı

by User Not Found | Şub 16, 2017
Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard, 16 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya imza attı. Yapı Kredi World üyesi Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 100 TL ve üzeri yakıt (akaryakıt ya da otogaz) alışverişine, yine Yapı Kredi World üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları minimum 25 TL yakıt (akaryakıt ya da otogaz) alımında, 25 TL ekstre indirimi kazanıyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise 40 TL indirim kazanma fırsatı yakalıyor.

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard, 16 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya imza attı. Yapı Kredi World üyesi Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 100 TL ve üzeri yakıt (akaryakıt ya da otogaz) alışverişine, yine Yapı Kredi World üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları minimum 25 TL yakıt (akaryakıt ya da otogaz) alımında, 25 TL ekstre indirimi kazanıyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise 40 TL indirim kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen, Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e, Yapı Kredi World Business kart sahiplerinin “YAKIT” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini  4454’e, Vakıfbank Worldcard sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 6635’e, Anadolubank Worldcard sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra “AN” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını 4454’e ,Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için “AYTEMIZ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde müşteri numaralarını 4454’e SMS ile göndermeleri yeterli olacak. 

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard müşterilerin kazandıkları bu indirimler, Worldcard ve Yapı Kredi World Business kart için 25 Nisan 2017 tarihine kadar, Yapı Kredi Cüzdan uygulaması için ise 27 Nisan 2017 tarihinde kredi kartları ekstrelerine indirim olarak yansıyacak. 

 Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aytemiz.com.tr , www.worldcard.com.tr , www.tlcard.com.tr  ve www.ykbticarikartlar.com adreslerinden ulaşılabilecek.

Aytemiz - Yapı Kredi World Kampanya

 

Kampanya Katılım Koşulları;

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Aytemiz istasyonlarından 16 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt(akaryakıt ya da lpg) alışverişi yapan müşteriler 01-10 Nisan 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan Aytemiz istasyonlarından minimum 25 TL yakıt(akaryakıt ya da lpg)  alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır.
 • 16 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt(akaryakıt ya da lpg)  alışverişi yapan müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 01-10 Nisan 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri Aytemiz istasyonlarından minimum 40 TL yakıt(akaryakıt ya da lpg)  alımı yaptığında kazanabileceği indirim tutarı 40 TL olacaktır.
 • Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 40 TL indirim kazanabilir. Ancak 01-10 Nisan 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler eğer SMS katılımı var ise bir sonraki World Üye İşyeri olan Aytemiz istasyonlarından 40 TL’den daha az yakıt(akaryakıt ya da lpg)  alımı yapmış olsalar bile bu durumda en fazla 25 TL indirim kazanabilecek.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı veya Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 4454’e göndermesi gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Aytemiz marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 20 Nisan 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır.
 • Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 25 Nisan 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 20 Nisan 2017 tarihinde yüklenecektir.
 •  Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 27 Nisan 2017 tarihinde yüklenecektir. 01-10 Nisan 2017 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Aytemiz istasyonlarından minimum 25 TL değerinde yakıt(akaryakıt ya da lpg)  alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına veya banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek indirim 15 TL’dir. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 40 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması için sunulan kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL indirim yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya Anadolubank Worldcard'lar, TEB Worldcard’lar ve lisanslı banka ticari kartları dahil değildir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Kampanyaya Business TLcard ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.
 • Kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

Leave a comment