Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Instagram Yarışmamız Başladı!

by User Not Found | Nis 21, 2017
23 rakamı ile en yaratıcı şekilleri storynizde bizi @aytemizofficial şeklinde etiketleyerek paylaşın. Çocuğunuz için KidzMondo bileti kazanma şansını yakalayın.

23 rakamı ile en yaratıcı şekilleri storynizde bizi @aytemizofficial şeklinde etiketleyerek paylaşın. Çocuğunuz için KidzMondo bileti kazanma şansını yakalayın.
Instagram Yarışmamız Başladı!_

Kampanya katılım koşulları:

1. Instagram mecrasında kurgulanan sosyal medya yarışmasında, takipçilerimize 10 adet, çocuklarına 23 Nisan hediyesi olarak armağan etmeleri için KidzMondo bileti verilecek.

2. Katılımcılardan, Instastory’lerinde 23 rakamı ile yaratıcı nesneler çizmeleri ve bizi @aytemizofficial olarak etiketlemeleri istenecek.

3. Katılımcılar birden fazla paylaşım ile yarışmaya katılabilirler ancak; bir kişi sadece 1 KidzMondo bileti kazanabilir.

4. Yarışmamız 21.04.2017 tarihinde saat 14:00’da başlayacak olup, 23.04.2017 tarihinde saat 14:00’da  sonlanacaktır.

5. Yarışma kurallarına uygun şekilde 23 rakamını ile Instastory’lerinde en yaratıcı şekli oluşturarak paylaşan, bizi @aytemizofficial olarak paylaşıma etiketleyen ve jüri tarafından seçilen 10 kişi çocukları için KidzMondo eğlence merkezi bileti kazanacak.

6. Katılımcıların kazanma şansını yakalamaları için @aytemizofficial Instagram hesabını takip etmeleri gerekmektedir.

7. Şanslı takipçilerin kazandığı biletler adreslerine kargo yolu ile ulaştırılacaktır.

8. Kazananların iletişim bilgilerini @aytemizofficial Instagram sayfasında mesaj yolu ile paylaşmaları gerekmektedir. İstenilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Aytemiz, katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

9. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.

10. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.

11. 23 Instastory yarışması kazananları, Aytemiz’in Instagram hesabında duyurulacaktır.

12. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

13. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

14. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

15. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.

16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.

17. 7 yaşını doldurmamış çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir yetişkin ile girebilir. Yetişkin, çocuğa parkta bulunduğu süre boyunca eşlik etmelidir. 7 -12 yaş arasındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında yetişkin çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin geçerli bir fiş numarası sunmaları gerekmektedir. 13 ve 14 yaşındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a kendi başlarına girebilir ve çıkabilir. 0 - 3 yaş arasındaki çocuklar sadece Minik Kidizen Oyun Odası’na girebilirler. Yetişkinler, KidzMondo Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu takdirde kabul edilir.

18. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Aytemiz’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

19. Aytemiz, kazananlara karşı hiçbir yükümlülüğü olmaksızın ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda, Aytemiz’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarını ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyan ve taahhüt ederler.

20. Aytemiz uygulama kurallarını değiştirme ve uzatma haklarını saklı tutar.

21. Yarışmaya katılım sağlayan herkes, katılım koşullarının tamamını koşulsuz kabul etmiş sayılır.

 


Leave a comment