Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Canpark AVM’ye Gelen Aytemiz’den Yakıt Kazanıyor

by User Not Found | Tem 04, 2017
29 Mayıs-18 Haziran tarihleri arasında Canpark AVM’de belirlenen mağazalardan alışveriş yapan müşteriler 25 TL’ye kadar Yakıt Puan yüklü Aytemiz Kart kazanma fırsatını yakalıyor.

29 Mayıs-18 Haziran tarihleri arasında Canpark AVM’de belirlenen mağazalardan alışveriş yapan müşteriler 25 TL’ye kadar Yakıt Puan yüklü Aytemiz Kart kazanma fırsatını yakalıyor.

Canpark AVM bünyesinde gerçekleştirilen kampanyada,  Canpark AVM’de bulunan Adidas, Ramsey, Spx – Vault, Mango, Tekin Acar, Puma, Polo Garage, Superstep, Colin’s, D’s Damat, Hotiç, New Balance, Batik, Loft, Süvari, İpekyol, Nezih, Nike, Ayakkabı Dünyası, Flo, Altınyıldız, Konyalı Saat, Kiğılı, Kanz, Tanca Plus, Derimod, Greyder, Koton, Mavi, English Home, Kemal Tanca, Vakko Boutique, Opmar Optik, Bernardo, Aker,  Madame Coco, mağazalarından  tek seferde gerçekleştirilecek 200 TL’ye 15 TL değerinde Aytemiz yakıt puanı yüklü Aytemiz Kart, 300 TL’ye 25 TL değerinde Aytemiz yakıt puanı yüklü Aytemiz Kart kazanıyor.
canpark_kampanya

Kampanya detayları:

 • Kampanyaya 29 Mayıs -18 haziran tarihleri arasında Canpark Alışveriş Merkezi’nde bulunan Adidas, Ramsey, Spx – Vault, Mango, Tekin Acar, Puma, Polo Garage, Superstep, Colin’s,         D’s Damat, Hotiç, New Balance, Batik, Loft, Süvari, İpekyol, Nezih, Nike, Ayakkabı Dünyası, Flo, Altınyıldız, Konyalı Saat, Kiğılı, Kanz, Tanca Plus, Derimod, Greyder, Koton, Mavi, English Home, Kemal Tanca, Vakko Boutique, Opmar Optik, Bernardo, Aker,  Madame Coco, mağazalarından  tek seferde gerçekleştirilecek 200 TL (İki Yüz Türk Lirası) ve üzeri alışverişlerde  15 TL (On Beş Türk Lirası), 300 TL (Üç Yüz Türk Lirası) ve üzeri alışverişlerde 25 TL (Yirmi Beş Türk Lirası) yakıt (akaryakıt ve lpg) hakkı kazanılacaktır.

   

 • Tek fiş/fatura tek katılım hakkı sağlar, bu sebeple belirtilen alışveriş tutarlarının katları kampanyaya ekstra katılım hakkı sağlamaz. Belirtilen tutarların altında yapılacak alışveriş fiş/faturaları kampanyaya katılım hakkı sağlamaz. Hediye ve indirim çekleri kampanyaya dahil edilmez.

   

 • Kampanya dahilinde belirtilen markalardan, aynı gün içinde alışveriş yapacak ziyaretçilere 200 TL’ye 15 TL değerinde Aytemiz Yakıt(akaryakıt ve lpg)Puanı yüklü Aytemiz Kart, 300 TL’ye 25 TL TL değerinde Aytemiz yakıt(akaryakıt ve lpg) Puanı yüklü Aytemiz Kart hediye edilecektir. Her halükarda kampanya süresince bir kişi kampanyaya en fazla 1 defa katılabilir.

   

 • Kampanyaya katılmak için alışveriş fişini /faturasını giriş katta bulunan Danışma Noktası'na ibraz etmek zorunludur.

   

 • 18 Haziran 2017 tarihinde alışveriş merkezi kapanış saati 22:00’dan sonra ibraz edilen fiş/faturalar kampanyaya dahil edilmez.

   

 • Kampanyaya sadece gerçek kişiler katılabilir.  Tüzel kişiler ve bunlar adına kesilmiş faturalar ile kampanyaya katılım sağlanamaz.

   

 • Alışveriş Merkezi Yönetimi hediyelerde ve kampanya tarihinde değişiklik yapma, kampanyayı tarihinden önce bitirme veya uzatma hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar Canpark Alışveriş Merkezi tarafından duyurulacaktır.

   

 • Kampanya dahilinde kazanılan hediyede değişiklik yapılmaz. Hediye bedeli nakit olarak talep edilemez.

   

 • Hediye yakıt(akaryakıt ve lpg) kartları 24.07.2017 – 07.08.2017 tarihlerinde Pazartesi-Cuma günleri saat 10:00-17:00 aralığında teslim edilecektir. 07.08.2017 tarihi itibariyle hediyesini teslim almaya gelmeyen talihliye bu tarihten sonra hediyesi teslim edilmez. Kuponların son kullanım tarihi 31 Ağustos 2017’dir.

   

 • Yakıt(akaryakıt ve lpg)Kartına tanımlanan tutarda yakıt(akaryakıt ve lpg)alabilmek için öncelikle, AYTEMİZ KART’ın kullanıcısı tarafından 8869 no’lu kısa mesaj numarasına aktivasyon ve iletişim onayı için ONAY yazarak 16 haneli AYTEMİZ KART numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşlık bırakarak kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir.  

   

 • Kartının aktivasyonunu yapan Kart Hamili, Kartı çıkaran şirketin diğer finansal desteklerinden (puan kazanımından) yararlanabilecektir. 

   

 • Kampanya katılımı ile hak kazanılan kupon ile fiş/fatura ibrazı zorunlundur. Kupon ve fiş/fatura ibraz edilmemesi durumunda teslimi yapılamaz. Kaybolan kuponlardan Canpark AVM sorumlu değildir.

   

 • Kampanya hediye yakıt(akaryakıt ve lpg)kartı stok adedi 800’dür. Stok adedi tamamlanınca kampanya sona erecektir.  Hediye yakıt(akaryakıt ve lpg)kartı madeni yağ ve market alımlarında geçerli değildir. Hediye yakıt(akaryakıt ve lpg)) kartı Aytemiz’in hediye kart programına dahil yakıt istasyonlarında geçerlidir.

   

 • Canpark yönetimi çalışanları, Canpark Alışveriş Merkezi'ndeki işletmelerin  personelleri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar dahi tespiti halinde hediyeleri teslim edilmez veya iade alınır.

   

 • Kampanyaya ait detaylı bilgiye www.canparkavm.com.tr üzerinden ve Canpark Alışveriş Merkezi resmi sosyal medya hesaplarından ulaşılabilir. Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

   

 • Kampanyaya katılan herkes bu koşulları Kabul etmiş sayılır.Kampanya kapsamında Canpark kampanya katılım şartları ve Aytemiz Kart başvuru formu genel şartları geçerlidir.

Leave a comment