Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

İstasyona Giden Yol

by User Not Found | Eyl 11, 2017
Sosyal medya yarışmamız başladı. Katılım koşullarını aşağıda bulabilirsiniz.
Sosyal medya yarışmamız başladı. Katılım koşullarını aşağıda bulabilirsiniz.
  1. “İstasyona Giden Yol” Yarışması, 11 Eylül – 18 Eylül 2017 tarihinde https://www.facebook.com/AytemizOfficial/?fref=ts adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Facebook hesabı, https://twitter.com/AytemizOfficial adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Twitter hesabı ve  https://www.instagram.com/AytemizOfficial/  adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
  2. “İstasyona Giden Yol” Yarışması 18 Eylül 23:59 saatinde son bulacaktır.
  3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında paylaşılan yarışma postunun altında doğru olduğunu düşündükleri a,b,c seçeneklerinden birini yorum olarak paylaşacaklardır.
  4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 20 kişiye KidzMondo bileti hediye edilecektir.
  5. Yarışmada ödül kazanabilmek için Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook, Twitter, Instagram hesaplarının beğenilmesi gerekmektedir.
  6. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
  7. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
  8. “İstasyona Giden Yol” yarışması kazananları, 21 Eylül 2017 tarihinde Aytemiz’in Facebook, Twitter, Instagram hesabından duyurulacaktır.
  9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
  10. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

Leave a comment