Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Şaşırtan Hizmetler Aytemiz’ de!

by User Not Found | Kas 14, 2017
Son 5 yılın en çok büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, yeniden ‘’Hizmetinizdeyiz!’’ sloganıyla tüketicinin karşısına çıkıyor.

Son 5 yılın en çok büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, yeniden ‘’Hizmetinizdeyiz!’’ sloganıyla tüketicinin karşısına çıkıyor.

Müşteri memnuniyeti ve operasyonel iyileştirme hedefini keyifli bir şekilde izleyici ile buluşturan Aytemiz, reklam filmi ile ilk defa Aytemiz istasyonuna gelerek Aytemiz hizmetlerini deneyimleyen ve istasyondan mutlu ayrılan, daha sonra da Aytemiz’i tavsiye eden müşteri profilini esprili bir şekilde gözler önüne seriyor.

Reklam filminde bir istasyon sahibini canladıran Güven Kıraç, Aytemiz istasyonunu ziyaret ediyor. Yeni açılmış Aytemiz istasyonuna kimsenin gelmeyeceğini düşünen Güven Kıraç istasyonda motosiklet sürücüsü oğluyla karşılaşıyor. Marketlerindeki ürün çeşitliliği, istasyonlarının temizliği, güler yüzlü personeli ve motorcuların hayatını kolaylaştıran hizmetleriyle Aytemiz istasyonları oğlunun beğenisini kazanıyor.

Baba ve oğul çatışmasının esprili bir dille resmedildiği ANDBRAND tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Şener Sonuşen, müziklerini Jingle House, yapımcılığını ise Kırmızı-Beyaz üstlendi.

Reklam filmini izlemek için tıklayın.

Sasirtan hizmetler

Reklamveren: Aytemiz

Reklam Ajansı: AndBrand

Reklam Veren Temsilcileri: Özge Kansu Gökçek, Fatih Eren

Kreatif Direktör: Çağrı Çelik, Saadettin Konukseven

Yaratıcı Ekip: Salih Küçük, İlkay Saltık, Nafiz Oksar, Caner Doğan, Mert Reisoğlu, Cengiz Şahin

Marka Ekibi:  Özge Şatır, Tutku Top

Yapım şirketi: Kırmızı-Beyaz 

Yönetmen: Şener Sonuşen

Jingle: Jingle HouseLeave a comment