Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz’den Bonus Kazandıran Kampanya Başlıyor

by User Not Found | Kas 15, 2017
Aytemiz ve Garanti Bonus işbirliğinde başlatılan kampanya kapsamında Bonus kullanıcıları, kampanyaya katılan Bonus üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, yine kampanyaya katılan Bonus üyesi Aytemiz istasyonlarında harcamak üzere 30 TL bonus kazanıyor.

Aytemiz ve Garanti Bonus işbirliğinde başlatılan kampanya kapsamında Bonus kullanıcıları,  kampanyaya katılan Bonus üyesi Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde, yine kampanyaya katılan Bonus üyesi Aytemiz istasyonlarında harcamak üzere 30 TL bonus kazanıyor.
Garanti Bonus

Aytemiz ve Garanti Bonus, Bonus kullanıcıları için yeni bir kampanya başlattı. Kampanyaya katılan Bonus üye işyeri Aytemiz istasyonlarına gelen Bonus  kullanıcıları, tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da oto gaz alışverişlerinde yine Bonus üye işyeri Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılmak üzere 30 TL bonus kazanıyor. Kampanyaya BonusFlaş uygulamasıyla katılan Bonus sahipleri 40 TL bonus kazanma fırsatını yakalıyor. Kampanya 16 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard, Bonus Business ve Easy kart sahiplerinin, mobil cihazlarına BonusFlaş uygulamasını indirmelerinin ardından, ilk harcamadan önce Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından bir kez “AYTEMİZ“ yazıp 3340’a SMS göndermeleri yeterlidir.

Kazanılan Bonus’lar 100 TL ve üzeri 4’üncü akaryakıt ya da otogaz harcaması sonrasında kartlara yüklenecek olup 5 – 15 Ocak 2018 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üye işyeri Aytemiz istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve en fazla 40 TL ilave bonus kazanabilecek.

Kampanya dahilindeki istasyonları görmek için tıklayınız.

Kampanya Katılım Koşulları:

  • Bu kampanya 16 Kasım-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi Aytemiz istasyonlarında geçerlidir. Kampanya kapsamında yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemlerden 30 TL bonus/indirim kazanılacaktır.
  • Kampanyaya BonusFIaş uygulaması aracılığıyla katılan kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaklardır. Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyaya SMS'le katılanlar en fazla 30 TL bonus/indirim; BonusFIaş’la katılanlar en fazla 40 TL bonus/indirim kazanabilir. Kazanılan bonus 5-15 Ocak 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılabilir. 16 Ocak sonrası kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kart sahipleri 5-15 Ocak 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Aytemiz istasyonlarında yaptıkları harcamalarda indirim alacak ve bu indirim harcama yaptıkları kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus kartları, Flexi, Money Bonus, Paracard, diğer banka Bonus kartları (PTT Bonus ve TFKB Happy Card hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir. TFKB Happy Card Bonus Business, TEB Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business ve PTT Bonus dahil değildir. Miles&Smiles kredi kartları, taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine ayrıntılı olarak bonus.com.tr’den ulaşılabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan bonus tutarı bilgisine ilgili kartla Aytemiz istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahipleri kampanyaya katılabilmeleri için, EVET AYTEMİZ yazdıktan sonra kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340’a SMS göndermelidirler (bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL’dir). Garanti Bonus kartları, diğer banka Bonus kartları ve.Money Bonus’la kampanyaya katılan müşteriler, Flexi Card’la da ayrıca katılarak, BonusFIaş üzerinden katılmaları dummunda en fazla 40 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
  • İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir. Katılım SMS’leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bankada kayıtlı telefon numarasından gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır. Katılım SMS’leri operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Ayrıntılı bilgiye bonus.com.tr ve aytemiz.com.tr'den ulaşılabilir. Garanti Bankası ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Leave a comment