Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

"Eğlenceyi Doldur" Yarışmamız Başladı

by User Not Found | Kas 28, 2017
Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarımızda başlayan yarışmanın katılım koşulları aşağıdadır.

 1. “Eğlenceyi Doldur” Yarışması, 28 Kasım – 1 Aralık 2017 tarihlerinde https://www.facebook.com/AytemizOfficial/?fref=ts adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Facebook hesabı, https://twitter.com/AytemizOfficial adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Twitter hesabı ve  https://www.instagram.com/AytemizOfficial/  adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. “Eğlenceyi Doldur” Yarışması  1 Aralık 2017 günü  23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında paylaşılan yarışma postunun altında doğru olduğunu düşündükleri kap numarasını yorum olarak paylaşacaklardır.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 6 kişiye KidzMondo bileti hediye edilecektir.
 5. Yarışmada ödül kazanabilmek için Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook, Twitter, Instagram hesaplarının beğenilmesi gerekmektedir.
 6. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 7. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 8. “Eğlenceyi Doldur” yarışması kazananları, 5 Aralık  2017 tarihinde Aytemiz’in Facebook, Twitter, Instagram hesabından duyurulacaktır.
 9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 10. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. 7 yaşını doldurmamış çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir yetişkin ile girebilir. Yetişkin, çocuğa parkta bulunduğu süre boyunca eşlik etmelidir. 7 -12 yaş arasındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında yetişkin çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin geçerli bir fiş numarası sunmaları gerekmektedir. 13 ve 14 yaşındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a kendi başlarına girebilir ve çıkabilir. 0 - 3 yaş arasındaki çocuklar sadece Minik Kidizen Oyun Odası’na girebilirler. Yetişkinler, KidzMondo Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu takdirde kabul edilir.
 13. Kazanılan biletlerin geçerli olduğu son tarih 31/12/2017’dir.
 14. Şanslı takipçilerin bilgileri mesaj yoluyla alınarak kazandığı biletler adreslerine kargo yolu ile ulaştırılacaktır. 11 Aralık 2017 tarihinden sonra bilgilerini ileten kullanıcılara hediye gönderimi yapılamaz. Kazanmış olsalar dahi bilgilerini zamanında paylaşmayan katılımcılar hediyeleri üzerinde hiçbir hak iddia edemeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.
 15. Yarışma ödülünün İstanbul’da bulunan KidzMondo İstanbul’a bilet olduğu açıkça belirtilmektedir. Bu sebeple şehir dışından katılım gösteren kullanıcılar bu noktayı göz ardı etmemelidir. Yarışmaya yurt dışından katılanlar ödül kazanamaz. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 16. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.

 

Leave a comment