Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

"Araçtan Öde" Sosyal Medya Yarışması

by User Not Found | Ara 13, 2017
Yarışma koşulları:
 1. Araçtan Öde” Yarışması, 13 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihlerinde  https://www.facebook.com/AytemizOfficial/?fref=ts adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Facebook hesabı, https://twitter.com/AytemizOfficial adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Twitter hesabı ve  https://www.instagram.com/AytemizOfficial/  adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. “Araçtan Öde” Yarışması 31 Aralık 2017 günü  23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook, Twitter hesaplarında paylaşılan yarışma postunun altında Aytemiz kartlarıyla ilk kez yapacakları Araçtan Öde işlemleri sonrasında verilen bilgi fişlerinin fotoğrafını Aytemiz Kart numaralarını da yazarak #araçtanöde etiketiyle yorum olarak paylaşacaklardır. Instagram’dan katılan kullanıcılarımız ise Aytemiz kartlarıyla ilk kez yapacakları Araçtan Öde işlemleri sonrasında verilen bilgi fişlerinin fotoğrafını Aytemiz Kart numaralarını da yazarak #araçtanöde etiketiyle kendi profillerinden paylaşacaktır.
 4. Yarışmamızda Aytemiz Kart ile Araçtan Öde hizmetini ilk kez kullanacak kullanıcıların katılımları geçerli sayılacak olup yarışmaya katılım gösteren herkes bu kuralı kabul etmiş sayılacaktır. Yarışma katılım tarihinin sona ermesiyle kazanan kullanıcıların verdiği bilgiler sistem üzerinde incelenerek Araçtan Öde hizmetinin ilk kez kullanıldığı bilgisi teyit edilecek olup kazananlar belirlenecektir. Instagram katılımları için katılımcının profilinin herkese açık şekilde ayarlanması ve yarışma sonuç duyurusu yapılana kadar açık kalması gerekmektedir.
 5. Yarışma katılım koşullarında belirtilen şartlara uygun katılımlar arasından özel jüri tarafından seçilecek 100 kişi Aytemiz Kart’larına yüklenecek 20 TL değerinde Aytemiz Puan kazanacaklardır.
 6. Yarışmada ödül kazanabilmek için Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook, Twitter, Instagram hesaplarının beğenilmesi gerekmektedir.
 7. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 8. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 9. “Araçtan Öde” yarışması kazananları, 10 Ocak 2018 tarihinde Aytemiz’in Facebook, Twitter, Instagram hesabından duyurulacaktır.
 10. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 11. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 12. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 13. Şanslı takipçiler bilgilerini mesaj yoluyla iletecektir, (Ad- Soyad, Aytemiz Kart Numarası, Cep Telefonu) 19 Ocak 2018 tarihinden sonra bilgilerini ileten kullanıcılara hediye gönderimi yapılamaz. Kazanmış olsalar dahi bilgilerini zamanında paylaşmayan katılımcılar hediyeleri üzerinde hiçbir hak iddia edemeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.
 14. Bir kişi birden fazla yorum ya da fotoğraf ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.
 15. Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. yarışma koşulları ile ilgili herhangi bir bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar. 

Leave a comment