Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Kamu-Sen Üyeleri Aytemiz Kart Avantajlarıyla Buluşuyor

by User Not Found | Oca 29, 2018
Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle büyümeye devam eden Aytemiz, imzaladığı sözleşmeyle Aytemiz Kart avantajlarını artık sayıları 420 bini aşan Kamu-Sen üyelerine de sunuyor olacak.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle büyümeye devam eden Aytemiz, imzaladığı sözleşmeyle Aytemiz Kart avantajlarını artık sayıları 420 bini aşan Kamu-Sen üyelerine de sunuyor olacak.

Sözleşme kapsamında Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Kart alan ya da daha önce almış olduğu Aytemiz Kart’ını aktif hale getiren ve kart bilgilerini eksiksiz olarak dolduran tüm Kamu-Sen üyeleri, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında LPG/Otogaz, benzin ve motorinde avantajlı yakıt alımı yapabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Kamu-Sen üyelerinin, AYTEMİZ tarafından belirlenen kısa mesaj numarasına tüm operatörlerden TKS yazarak 16 haneli AYTEMİZ KART numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşluk bırakarak kısa mesaj olarak göndermesi yeterli olacak. (Örnek Mesaj: TKS 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)

Kamu-sen üyeleri kısa mesajı ilgili numaraya gönderdikten sonra, Aytemiz çağrı merkezi tarafından aranarak bağlı bulundukları kurum adı, üye numarası veya kurum sicil numarası kontrol edilip, maksimum 48 saat içerisinde kartları aktif hale gelecektir. İlgili bilgileri teyit edilemeyen üyeler almış oldukları kartları, Aytemiz Puan kartı olarak kullanılmaya devam edebilecekler.

İsteyen Kamu-Sen Üyeleri çağrı merkezinin aramasını beklemeden kendileri Aytemiz çağrı merkezini arayıp (Çağrı merkezi numarası 444 22 98), hızla üyeliklerini  teyit ederek  avantajlı kartlarını kullanmaya başlayabilecekler.

İmza töreninde kısa bir konuşma yapan Aytemiz Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, yapılan anlaşmanın her iki taraf için de faydalı olacağına inandığını dile getirerek “Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt şirketi olarak her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Tüketicilerimize kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmak için çabalıyoruz. Aytemiz Kart projemizde bunlardan bir tanesi. Aytemiz Kart kullanımının yaygınlaştırılması için yoğun olarak yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu ile imzaladığımız bu anlaşmanın iki taraf için de faydalı olacağına inanıyorum. Bu anlaşma kapsamında tüm Türkiye Kamu-Sen üyelerine anlaşmalı istasyonlarımızdan avantajlı yakıt alım fırsatı yaratmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Öte yandan imza töreninde bulunan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yapılan anlaşmanın her iki taraf için de faydalı olmasını temenni ederek “Biz üyelerimizin ekonomik ve sosyal haklarını yalnızca toplu sözleşme ya da iş yaşamı ile sınırlı tutmuyoruz. Üyelerimize sunduğumuz hizmetlerle onların hayatlarını her alanda kolaylaştırmaya gayret gösteriyoruz. Üyelerimiz bu anlaşma ile birlikte Türkiye Kamu-Sen’li olmanın ayrıcalığını bir kez daha yaşayacaktır. Türkiye’nin her bölgesinde 600’e yakın akaryakıt istasyonu ile hizmet veren Aytemiz’e bu imkânı üyelerimize sağladıklarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Leave a comment