Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Sevgililer Günü Yarışması

by User Not Found | Şub 08, 2018
 1. Sevgililer Günü yarışmamız, 08 –12 Şubat 2018 tarihinde https://www.facebook.com/AytemizOfficial/?fref=ts adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Facebook hesabı ve https://www.instagram.com/aytemizofficial/ adresli @aytemizofficial resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. Sevgililer Günü yarışmamız 12 Şubat 23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar şu anda vizyonda olan filmlerden sevgilisiyle izlemek istedikleri filmin adını ve nedenini yorum olarak yarışma postunun altına yazacaklardır.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından Facebook katılımcılarından 10, Instagram katılımcılarından 10 kişi olmak üzere belirlenecek 20 katılımcı, çift kişilik sinema bileti kazanacaktır.
 5. Yarışmada ödül kazanabilmek için https://www.facebook.com/AytemizOfficial/?fref=ts adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Facebook hesabı ve https://www.instagram.com/aytemizofficial/ adresli @aytemizofficial resmi Instagram hesabının takip edilmesi mecburidir.
 6. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 7. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 8. Sevgililer Günü yarışmamızın kazananları 13 Şubat 2018 tarihinde Aytemiz’in Instagram ve Facebook hesabından duyurulacaktır.
 9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 10. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. Kazanılan sinema biletlerinin son geçerlilik tarihi Haziran 2018’dir. 
 13. Kampanya dahilinde kazanılan biletler, Aytemiz tarafından belirlenen il ve sinema salonlarında geçerlidir.

Leave a comment