Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz’de Yapı Kredi Worldcard Kullanan Kazanıyor

by User Not Found | Şub 19, 2018
Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard, 01 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. World üyesi Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da LPG alışverişlerine, 25 TL Aytemiz Puan kazanıyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise 40 TL Aytemiz Puan kazanma fırsatı yakalıyor.​

aytemiz-kart-ile-3-kat-puan

Aytemiz ve Yapı Kredi Worldcard, 01 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. World üyesi Aytemiz istasyonlarına gelen Yapı Kredi Worldcard sahipleri, tek seferde ve farklı günlerde 4 defa yapacakları 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da LPG alışverişlerine, 25 TL Aytemiz Puan kazanıyor. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise 40 TL Aytemiz Puan kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Yapı Kredi bireysel kredi kartı, bireysel TLcard  ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri yeterli olacak.

Aytemiz ve Yapı Kredi Wordcard müşterilerinin kazandığı Aytemiz Puanlar Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, bireysel TLcard ve Yapı Kredi Business karta 22 Şubat 2018 tarihinde yüklenecek. Aytemiz Puanlar, World üyesi Aytemiz istasyonlarında 05 Mart 2018 tarihine kadar kullanılabilecek.

Kampanya Katılım Koşulları:

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarından 01 Ocak - 15 Şubat 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 100 TL ve üzeri yakıt*(akaryakıt veya LPG) alışverişi yapan müşteriler 25 TL Aytemiz Puan kazanacaktır.
 • 01 Ocak - 15 Şubat 2018 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt* (akaryakıt veya LPG) alışverişi yapan müşteriler Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 40 TL Aytemiz Puan kazanacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Aytemiz Puan 15 TL’dir.
 • Her hâlükârda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 40 TL Aytemiz Puan kazanabilir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
 • Kazanılan Aytemiz Puanlar World üyesi Aytemiz istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanya kapsamında işlemlerin Aytemiz marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business karta Aytemiz Puanlar 22 Şubat 2018 tarihinde yüklenecektir. Aytemiz Puanların son kullanım tarihi 05 Mart 2018 olup kullanılmayan Aytemiz Puanlar 06 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup her müşteri, SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 40 TL Aytemiz Puan kazanabilir.
 • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. Kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
 • World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Aytemiz Puan yansıtılacaktır.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya dahilindeki istasyonları görmek için tıklayınız.

Leave a comment