Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

CK PLUS Müşterileri Aytemiz Kart ile Kazanıyor

by User Not Found | Mar 12, 2018
Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle büyümeye devam eden Aytemiz, Aytemiz Kart kullanımını yaygınlaştırmaya devam ediyor.

Kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle büyümeye devam eden Aytemiz, Aytemiz Kart kullanımını yaygınlaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda CK Akdeniz Elektrik ile imzalanan anlaşmayla, CK PLUS müşterileri Aytemiz Kart ile anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alımlarında avantajlı fiyatlardan faydalanacaklar.

Aytemiz Kart sahibi olmak isteyen CK Akdeniz Elektrik’e ait Müşteri Hizmet Merkezleri’nden (şubelerinden) kartlarını teslim alabilecekler. Stoklarla sınırlı olan kampanya, CK Akdeniz Elektrik tarafından hayata geçirilen marka sadakat programı CKPLUS® kapsamında CK Akdeniz Elektrik müşterilerine özeldir.

Kartı teslim alan CK PLUS müşterileri, 8869’a ONAY yazarak 16 haneli AYTEMİZ KART numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşlık bırakarak kısa mesaj gönderip kartlarını aktive ettikten sonra Aytemiz Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından avantajlı fiyatlarla yakıt alımı yapabilecekler.

Katılım Koşulları:

  • Aytemiz Kart sahibi olmak isteyen CK Plus müşterisi çağrı merkezini arayarak kart talebinde bulunmalıdır. Aytemiz Kart sahibi olmayan CK Plus üyeleri Aytemiz Akaryakıt avantajlarından yararlanamaz.
  • Aytemiz Kart’lar CK Akdeniz faturası ve araç ruhsatı gösterilmek sureti ile CK Akdeniz’in belirlediği şubelerden teslim alınabilmektedir.
  • Kartı teslim alan üye, 8869’a ONAY yazarak 16 haneli AYTEMİZ KART numarasını, AD ve SOYADINI aralarında birer boşlık bırakarak kısa mesaj gönderip kartını aktive eder ve aynı anda indirim karta tanımlanmış olur.
  • “Aytemiz Kart” sahibi akaryakıt veya oto gaz alımı yapmak istediğinde anlaşmalı Aytemiz istasyonlarındaki görevliye kartını gösterir.
  • Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarındaki görevli kartı pompa otomasyon  sistemine okutarak müşterinin belirlenen avantajdan yararlanmasını sağlar.
  • AYTEMİZ KART’ını aktive eden kullanıcılar, AYTEMİZ’in anlaşmalı istasyonlarından yapacağı yakıt (akaryakıt veya LPG) alımlarında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirdiği  fiyatlar üzerinden avantajlı yakıt alımından yararlanacaktır.  Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları fiyatların AYTEMİZ KART avantajlarından daha yüksek oranda olması halinde, bayinin uyguladığı fiyat uygulanacaktır.
  • 5015 sayılı yasa uyarınca Petrol Piyasasında faaliyet gösteren  AYTEMİZ; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) denetimindedir ve EPDK’nın tasarrufları dairesinde faaliyet göstermektedir.  Bu Sözleşme kapsamındaki işlerin ve faaliyetlerin EPDK veya diğer bir kamu otoritesi veya diğer merciler tarafından  kısmen veya tamamen durdurulması, engellenmesi bununla sınırlı  olmamakla beraber EPDK tarafından tavan fiyat, kar paylaşımı  uygulamaları sebebiyle programın finansal olarak  yönetilemez hale gelmesi, ve oluşabilecek diğer piyasa şartları ile firma kararları  gibi hallerde işbu Sözleşme, gizlilik hükümleri saklı kalmak kaydıyla,  hükümsüz hale gelir veya sözleşmenin (indirimin) devam etmesinin mümkün olduğuna karar vermesi halinde avantaj oranları Aytemiz tarafından değiştirilebilir.
  • Verilen avantajlar Türkiye genelindeki anlaşmalı istasyonların tümünde geçerlidir.

 

Leave a comment