Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz Optimum’dan Şaşırtan Fırsat

by User Not Found | Mar 15, 2018
Aytemiz 15 Mart – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Aytemiz Kart sahipleri tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 120 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Motorin ya da Aytemiz Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alışverişlerine 20 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz 15 Mart – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Aytemiz Kart sahipleri tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 120 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Motorin ya da Aytemiz Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alışverişlerine 20 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz müşterilerinin kazandığı puanlar, yakıt alım işlemini takip eden 24 saat içerisinde Aytemiz kartlarına yüklenecek. Yakıt puanlar,  anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında 15 Mayıs 2018 tarihine kadar kullanılabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Aytemiz Kart sahiplerinin; Aytemiz Kart’larını daha önce aktif etmemişler ise ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakıp 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kullanılabilir hale getirmeleri yeterli olacak.

Kampanya Katılım Koşulları:

  • Kampanya 15 Mart 2018 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda, tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz Kart ile yapılacak 120 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Motorin ya da Aytemiz Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alışverişlerine; Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda yakıt alımlarında kullanılmak üzere 20 TL değerinde hediye puan verilecektir.
  • Kampanyadan her kart sadece 1 kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.
  • Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda, Aytemiz Kart kullanılarak nakit veya kredi kartıyla yapılan sadece Aytemiz Optimum Motorin ya da Aytemiz Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alımları kampanya kapsamındadır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 20 TL’lik ödüller Aytemiz Kart ile yapılan 4. Aytemiz Optimum Motorin ya da Aytemiz Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenir. Hediye 20 TL değerindeki Aytemiz Kart Puanın son kullanım tarihi 15 Mayıs 2018 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.
  • Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakılarak 8869’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanya 20.000 Aytemiz Kart kullanıcısı ile sınırlıdır.
  • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
  • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr web sitesi ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

 

Kampanyaya dahilindeki istasyonları görmek için tıklayınız.

Leave a comment