Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz’den D&R Card Sahiplerine 3 Kat Puan Fırsatı

by User Not Found | May 18, 2018
Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, eğlence ve kültür mağazacılığı alanının lider temsilcisi D&R ile sürdürdüğü iş birliğini yeni kampanyalarla taçlandırmaya devam ediyor. D&R Card kullanıcıları, Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alımlarında 3 kat yakıt puan kazanacaklar.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, eğlence ve kültür mağazacılığı alanının lider temsilcisi D&R ile sürdürdüğü iş birliğini yeni kampanyalarla taçlandırmaya devam ediyor. D&R Card kullanıcıları, Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alımlarında 3 kat yakıt puan kazanacaklar.
Aytemiz_dr

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, müşteri memnuniyeti kapsamındaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Eğlence ve kültür mağazacılığının lider temsilcisi D&R ile sürdürdüğü iş birliğini bir adım daha ileri taşıyan Aytemiz, D&R Card sahiplerine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde 3 kat daha fazla ve yakıt puan kazanma fırsatı sunuyor.

D&R Card sahipleri, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alımlarını D&R Card kullanarak yapmaları halinde 3 kat fazla puan kazanacaklar. 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek kampanya boyunca D&R Card sahipleri kazandıkları yakıt puanları anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alımlarında kullanılabilecekler.

3 kat puanın kazanılması için, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alım işlemi başlamadan önce D&R Card’ların pompadaki kart okuyucudan geçirilmesi yeterlidir. D&R Card sahipleri biriken puanı pompada görebilecek ve 600 puana ulaşınca harcama yapabilecekler.

 • Kampanya 1 Mayıs 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir.
 • D&R mağazalarından temin etmiş oldukları D&R Card’lar, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alımlarında 3 kat hediye puan kazanacaktır.
 • D&R Card, yakıt alımına başlanmadan önce ön saha satış görevlisine puan kazanımı için verilmelidir.
 • Satış sırasında kullanılmayan kartlara daha sonra puan yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar sadece Aytemiz istasyonlarında yakıt(akaryakıt& LPG) alımlarında kullanılabilir.
 • Hediye Puan’ın son kullanım tarihi 31 Aralık 2018 olup bu tarihe kadar kullanılmayan Hediye Puanlar silinecektir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. & Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya sadece anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında pompa üzerinde D&R Card kullanılmasında kazanılacak yakıt puanlarında geçerlidir.
 • Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.  
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr, www.dr.com.tr web siteleri ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Leave a comment