Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

"Aytemiz’de Bir Ceyhun Yılmaz" Yarışması Katılım Koşulları

by User Not Found | Tem 02, 2018
 1. Aytemiz’de Bir Ceyhun Yılmaz Yarışması, 02 – 04 Temmuz 2018 tarihleri arasında https://www.instagram.com/aytemizofficial/ adresli @aytemizofficial resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. Aytemiz’de Bir Ceyhun Yılmaz Yarışması 04 Temmuz 23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Kullanıcılar; karışık sırayla paylaştığımız Ceyhun Yılmaz’ın Aytemiz istasyonunda çektiği fotoğrafı doğru bir şekilde sıralayarak  Instagram hesaplarında Instagram’ın Kaydet özelliğini kullanarak kaydedip, kaydedilen görüntülerin  screenshot’ı (ekran görüntüsü) alıp #CeyhunYılmazAytemizde hashtag’iyle ve @aytemizofficial hesabını etiketleyerek paylaşıp yarışmaya katılabilirler
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından belirlenecek 2 kişi Aytemiz Kart’ına yüklenecek 75 TL değerinde yakıt puan kazanacaktır.
 5. Yarışmada ödül kazanabilmek için https://www.instagram.com/aytemizofficial/ adresli @aytemizofficial resmi Instagram hesabının takip edilmesi ve Aytemiz Kart sahibi olunması gerekmektedir. Aytemiz Kart üyesi olmak için ayrıntılı bilgi; https://www.aytemiz.com.tr/aytemiz-kart/aytemiz-kart-hakkinda
 6. Katılımcıların yarışma süresi boyunca ve sonuç duyurusu yapılana kadar gizli profillerini herkese açık olarak kullanmaları gerekmektedir.
 7. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 8. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 9. Kazananlar 05 Temmuz 2018 tarihinde Aytemiz’in Instagram hesabından duyurulacaktır.
 10. Kazanan katılımcıların bilgileri (Ad-soyad, telefon numarası, Aytemiz Kart numarası) mesaj yoluyla alınacaktır.
 11. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 12. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 13. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 14. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 15. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri okuyup kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

 

 

Leave a comment