Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

“Meslek Avı” Yarışması

by User Not Found | Eyl 10, 2018
 1. “Meslek Avı” Yarışması, 10 Eylül 2018 tarihlerinde https://www.facebook.com/AytemizOfficial/?fref=ts adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Facebook hesabı ve https://www.instagram.com/aytemizofficial/?hl=tr adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. “Meslek Avı” Yarışması 12 Eylül günü 23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook ve Instagram hesabında paylaşılan yarışma postunun altında görselde saklı olarak verilen meslek isimlerinin tamamını “eksiksiz” şekilde bularak yorum olarak paylaşacaklardır.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 20 kişiye (10 Kişi Facebook, 10 Kişi Instagram üzerinden yapılan katılımlardan olmak üzere) çift kişilik (2 adet) KidzMondo bileti hediye edilecektir.
 5. Yarışmada ödül kazanabilmek için yarışmaya katılımın gerçekleştirileceği Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Facebook ve Instagram hesaplarının beğenilmesi gerekmektedir.
 6. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 7. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 8. “Meslek Avı” yarışması kazananları, 13 Eylül 2018 tarihinde Aytemiz’in Facebook ve Instagram hesabından duyurulacaktır.
 9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 10. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. 7 yaşını doldurmamış çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir yetişkin ile girebilir. Yetişkin, çocuğa parkta bulunduğu süre boyunca eşlik etmelidir. 7 -12 yaş arasındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında yetişkin çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin geçerli bir fiş numarası sunmaları gerekmektedir. 13 ve 14 yaşındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a kendi başlarına girebilir ve çıkabilir. Yetişkinler, KidzMondo Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu takdirde kabul edilir.
 13. Kazanılan biletlerin geçerli olduğu son tarih 31.12.2018’dir.
 14. Hediye kazanan şanslı kullanıcıların bilgileri mesaj yoluyla toplanarak biletleri kendilerine kargo yoluyla ulaştırılacaktı. 14 Eylül 2018 tarihinden sonra bilgilerini ileten kullanıcılar ödül üzerindeki haklarını kaybeder. Kazanmış olsalar dahi bilgilerini zamanında paylaşmayan katılımcılar hediyeleri üzerinde hiçbir hak iddia edemeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.
 15. Yarışma ödülünün İstanbul’da bulunan KidzMondo İstanbul’a çift kişilik (2 adet) giriş bileti olduğu açıkça belirtilmektedir. Bu sebeple şehir dışından katılım gösteren kullanıcılar bu noktayı göz ardı etmemelidir. Yarışmaya yurt dışından katılanlar ödül kazanamaz. Ya da birden fazla bilet talep edilemez. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 16. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa ya da birden fazla mecradan katılımda bulunsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.
 17. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 18. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri okuyup kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

 

Leave a comment