Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Motorcu Dostu Aytemiz’den Motosikletlilere Özel Kampanya

by User Not Found | Eki 16, 2018
Aytemiz’in motosiklet kullanıcılarına özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen motosiklet kullanıcıları, Aytemiz Kartlarıyla yapacakları 40 TL ve üzeri 3. yakıt alışverişlerinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 10 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz’in motosiklet kullanıcılarına özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen motosiklet kullanıcıları, Aytemiz Kartlarıyla yapacakları 40 TL ve üzeri 3. yakıt alışverişlerinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 10 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz, şimdi de motosiklet kullanıcılarına özel yeni bir kampanya başlatıyor. Aytemiz Kart sahibi motosiklet kullanıcıları, 14 Ekim – 14 Kasım tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 40 TL ve üzeri 3’üncü Aytemiz Optimum Benzin alışverişinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri toplam 10 TL tutarında yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz Kart sahipleri kazandıkları yakıt puanları 25 Kasım 2018 tarihine kadar anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yapacakları yakıt harcamalarında kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve toplam 10 TL değerinde yakıt puan kazanabilecek.  

Kampanyaya katılmak isteyen Aytemiz Kart sahipleri “KASK “ yazıp boşluk bıraktıktan sonra 16 haneli kart numarasını aralarında boşluk bırakmadan yazıp 8869’a SMS atarak kampanyaya katılabilecek.

Kampanya koşulları:

  • Kampanya 14 Ekim – 14 Kasım 2018 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda, tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz Kart ile yapılacak 40 TL ve üzeri 3. Aytemiz Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alışverişlerinden sonra anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alımlarında kullanılmak üzere 10 TL değerinde hediye puan verilecektir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen Aytemiz Kart sahipleri “KASK “ yazıp boşluk bıraktıktan sonra 16 haneli kart numarasını aralarında boşluk bırakmadan yazıp 8869’a SMS atarak kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyadan her kart sadece 1 kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.
  • Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında, Aytemiz Kart kullanılarak nakit veya kredi kartıyla yapılan sadece Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alımları kampanya kapsamındadır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 10 TL’lik ödüller Aytemiz Kart ile yapılan 3. Aytemiz Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenir.
  • Hediye 10 TL değerindeki Aytemiz Kart Puan’ın son kullanım tarihi 25 Kasım 2018 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir. Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir.
  • Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakılarak 8869’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR) Kartının aktivasyonunu yapan kart hamili, Aytemiz’in, daha sonraki kampanyalarından da yararlanabilecektir.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya sadece Aytemiz puan kartları kapsamaktadır. AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanya 5.000 Aytemiz Kart kullanıcısı ile sınırlıdır. Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr web sitesi ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.
Kampanyaya dahil istasyon listesi için tıklayınız.

 

Leave a comment