Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Kim O ? Yarışması

by User Not Found | Kas 13, 2018

Yarışma Koşulları;

 1. “Kim O?” Yarışması, 13 - 18 Kasım 2018 tarihinde https://twitter.com/AytemizOfficial adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Twitter hesabı vehttps://www.instagram.com/AytemizOfficial/adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. “Kim O?” Yarışması 18 Kasım 2018 23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Twitter veya Instagram hesabını takip ederek,paylaşılan yarışma postunun altına, görseldeki bilgiler yardımıyla Aytemiz Alanyaspor kadrosunda yer alan futbolcunun adını doğru tahmin ederek yorum olarak paylaşacaklardır.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde katılım gösteren kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 10 kişiye (5 Instagram, 5 Twitter katılımcıları), görselde sormuş olduğumuz futbolcu tarafından imzalanmış Aytemiz Alanyaspor forması hediye edilecektir.
 5. Kazananlara hediye edilecek formalar L beden olacaktır.
 6. Yarışmada ödül kazanabilmek için Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Twitter ve Instagram hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 7. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve/veya metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 8. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 9. “Kim O?” yarışması kazananları, 20 Kasım 2018 tarihinde Aytemiz’in Twitter ve Instagram hesabından duyurulacaktır.
 10. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 11. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 12. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 13. Şanslı takipçilerin kazandıkları hediye adreslerine kargo yoluyla ulaştırılacaktır.
 14. Kazananların ad-soyad, adres ve iletişim bilgilerini Twitter ve Instagram üzerinden mesaj yolu ile paylaşmaları gerekmektedir. İstenilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler.
 15. Aytemiz, katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 17. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz ve aynı kişi her iki mecrada da yarışmaya katılsa dahi bir hediye kazanma şansı yakalar.
 18. Hediye gönderimleri tüm katılımcıların bilgilerini iletmesinin ardından gerçekleştirilecektir.
 19. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 20. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

 

Leave a comment