Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz Optimum’la 20 TL Yakıt Puan Kazanma Fırsatı

by User Not Found | Ara 01, 2018
Aytemiz yılın son kampanyası kapsamında Aytemiz Puan Kart sahiplerine, 120 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Benzin ya da Aytemiz Optimum Motorin alışverişlerinde, yine Aytemiz Puan Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazandırıyor.

Aytemiz yılın son kampanyası kapsamında Aytemiz Puan Kart sahiplerine, 120 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Benzin ya da Aytemiz Optimum Motorin alışverişlerinde, yine Aytemiz Puan Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazandırıyor.

Aytemiz, yeni yıla girerken Aytemiz Puan Kart sahiplerine özel, yeni bir kampanya başlatıyor. Aytemiz Puan Kart sahipleri, 1 Aralık 2018 – 15 Ocak 2019 Aralık tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 120 TL ve üzeri 4’üncü Aytemiz Optimum Benzin ya da Aytemiz Optimum Motorin alışverişinde, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Aytemiz Puan Kart sahiplerinin; Aytemiz Kart’larını daha önce aktif etmemişler ise ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakıp 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kullanılabilir hale getirmeleri yeterli olacak. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)

Aytemiz Puan Kart sahipleri kazandıkları puanları 30 Ocak 2019 tarihine kadar Aytemiz istasyonlarından yapacakları akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanabilecekler. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve toplam 20 TL değerinde yakıt puan kazanabilecek.  

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya  1 Aralık 2018 – 15 Ocak 2019 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki anlaşmalı Aytemiz  istasyonlarında geçerlidir.
 •  Kampanya dahilinde Aytemiz Puan Kart anlaşmalı istasyonlarda, tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz Puan Kart ile yapılacak 120 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Motorin ve Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alışverişlerinden sonra anlaşmalı Aytemiz  istasyonlarında yakıt alımlarında kullanılmak üzere 20 TL değerinde hediye puan verilecektir.
 • •Kampanyadan her kart sadece 1 kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.
 • Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında, Aytemiz Puan Kart kullanılarak nakit, kredi kartı ya da Araçtan Öde (Aytemiz Puan Kart özellikli kartlarla) ile yapılan sadece Aytemiz Optimum Motorin ve Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alımları kampanya kapsamındadır.
 • BKM Express ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 20 TL’lik ödüller Aytemiz Puan Kart ile yapılan 4. Aytemiz Optimum Motorin ve Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Puan Kart’ına puan olarak yüklenir. Hediye 20 TL değerindeki puanın son kullanım tarihi 30 Ocak 2019 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.
 • Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Puan Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Puan Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakılarak 8869’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR) Kartının aktivasyonunu yapan Kart Hamili, Kartı çıkaran şirketin diğer finansal desteklerinden (puan kazanımından) yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya diğer Aytemiz Kart kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya 20.000 Aytemiz Kart kullanıcısı ile sınırlıdır.
 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr web sitesi ve 444 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Kampanyaya dahil istasyon listesi için tıklayınız.

Leave a comment