Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

İş Bankası Maximum Kart ile Aytemiz’den Yakıt Alana 30 TL’ye varan MaxiPuan

by User Not Found | Şub 14, 2019
İş Bankası ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlediği kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart kullanıcıları, yapacakları 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 30 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyor.

İş Bankası ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlediği kampanya kapsamında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Maximum Kart kullanıcıları, yapacakları 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 30 TL’ye varan MaxiPuan kazanıyor.

İş Bankası ve Aytemiz, Maximum Kart sahipleri için yeni bir kampanya başlatıyor. Maximum Kart sahipleri, 15 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4’üncü yakıt alışverişinde, yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri SMS’le katılımda 25 TL, Maximum Mobil’den katılımda ise toplam 30 TL MaxiPuan kazanıyor.

Maximum Kart sahipleri kazandıkları ilave MaxiPuan’ları 18 Nisan 2019 tarihine kadar Maximum üyesi Aytemiz istasyonlarında yapacakları yakıt harcamalarında kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilecek.  

Maximum Kart sahipleri, AYTEMIZ yazıp boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye SMS olarak göndererek, Maximum Mobil uygulamasından ya da www.maximum.com.tr adresinde ilgili kampanya sayfasından kampanyaya katılabiliyorlar.

Katılım Koşulları:

  • 15 Şubat – 31 Mart 2019 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı Aytemiz akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları125 TL ve üzeri 4. Yakıt alışverişine yine Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından yapılacak akaryakıt veya otogaz harcamalarında kullanılmak üzere 25 TL MaxiPuan, kampanya katılımını Maximum Mobil’den gerçekleştiren müşterilere ise 30 TL MaxiPuan yüklenecektir.
  • MaxiPuanlar 4 Nisan 2019 tarihinde yüklenecek olup son kullanma tarihi 18 Nisan 2019’dur.
  • Bir müşteri kampanyadan azami 30 TL MaxiPuan kazanabilecektir. Ayrıca Maximum Kart sahipleri kampanyaya maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da “AYTEMIZ” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402’ye SMS ile gönderebilir.
  • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
  • Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, ticari kredi kartı, Vadematik kart ve Maxipuan kullanılarak yapılan alışverişler ve diğer POS cihazından yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri Aytemiz istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Detaylı bilgi Maximum Mobil, www.maximum.com.tr ve 444 2 298 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nde.
  • Bu kampanyada yapılacak işlemler Self servis uygulamasında geçerli değildir.
Kampanyaya dahil olan istasyon listesi için tıklayınız.

Leave a comment