Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

"Kim O?" Yarışması Katılım Koşulları

by User Not Found | Mar 12, 2019
 1. “Kim O?” Yarışması, 12 - 17 Mart 2019 tarihinde https://twitter.com/AytemizOfficial  adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Twitter hesabı ve https://www.instagram.com/aytemizofficialadresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. “Kim O?” Yarışması 17 Mart 2019 23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar, hangi mecradan katılım gösteriyorlarsa, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Twitter ve Instagram hesabını takip ederek,paylaşılan yarışma postunun altına, görseldeki bilgiler yardımıyla Aytemiz Alanyaspor kadrosunda yer alan futbolcunun adını doğru tahmin ederek yorum olarak paylaşacaklardır.
 4. INSTAGRAM katılımcıları için:

  Yarışma kurallarına uygun şekilde katılım gösteren kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 10 kişiye, 7 Nisan 2019 tarihinde oynanacak Aytemiz Alanyaspor – Bursaspor müsabakasına maraton tribünden çift kişilik maç bileti hediye edilecektir.

 5. TWITTER katılımcıları için:

  Yarışma kurallarına uygun şekilde katılım gösteren kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 10 kişiye Aytemiz Alanyaspor forması hediye edilecektir.

 6. Yarışmada ödül kazanabilmek için, katılım gösterilecek mecra dikkate alınarak, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Twitter ve Instagram hesabının takip edilmesi zorunludur.
 7. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve/veya metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 8. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 9. “Kim O?” yarışması kazananları, 19 Mart 2019 tarihinde Aytemiz’in Twitter ve Instagram hesaplarından duyurulacaktır.
 10. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 11. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 12. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, tespiti halinde katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 13. Forma kazanan katılımcılarımıza hediyeleri adreslerine kargo yoluyla ulaştırılacaktır.
 14. Maç bileti kazanan katılımcılardan hem kendisine hem de arkadaşına ait Passolig kart bilgisi istenecek ve kartlarına yükleme yapılacaktır.
 15. Aytemiz, katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 17. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz
 18. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 19. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

Leave a comment