Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

"Haydi KidzMondo'ya!" Yarışması Katılım Koşulları

by User Not Found | Nis 09, 2019
 1. “Haydi KidzMondo’ya!” Yarışması, 9 – 15 Nisan tarihlerinde https://www.instagram.com/AytemizOfficial/ adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram ve https://twitter.com/AytemizOfficial adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Twitter hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. “Haydi KidzMondo’ya!” Yarışması 15 Nisan günü 12:00 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Instagram ve Twitter hesaplarında paylaşılan yarışma postunun altında görseldeki puzzleın eksik olan kısmını dolduracak doğru parçayı bularak yorumda bizimle paylaşacaklardır. A,B,C seçenekleri arasından doğru olduğunu düşündükleri şıkkı yorumlarında belirteceklerdir.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 20 kişiye KidzMondo İstanbul’ çift kişilik giriş bileti hediye edilecektir. (10 katılımcı Instagram’dan, 10 katılımcı ise Twitter’dan seçilecektir.)
 5. Yarışmada ödül kazanabilmek için, yarışmaya katılımın gerçekleştirildiği Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Instagram veya Twitter hesabının takip edilmesi gerekmektedir.
 6. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 7. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 8. “Haydi KidzMondo’ya!” yarışması kazananları, 16 Nisan tarihinde Aytemiz’in resmi Instagram ve Twitter hesabından duyurulacaktır.
 9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 10. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. 7 yaşını doldurmamış çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir yetişkin ile girebilir. Yetişkin, çocuğa parkta bulunduğu süre boyunca eşlik etmelidir. 7 -12 yaş arasındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında yetişkin çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin geçerli bir fiş numarası sunmaları gerekmektedir. 13 ve 14 yaşındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a kendi başlarına girebilir ve çıkabilir. 0 - 3 yaş arasındaki çocuklar sadece Minik Kidizen Oyun Odası’na girebilirler. Yetişkinler, KidzMondo Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu takdirde kabul edilir.
 13. Kazanılan biletlerin geçerli olduğu son tarih 31/12/2019’dur.
 14. Şanslı takipçilerin bilgileri mesaj yoluyla alınarak kazandığı biletler adreslerine kargo yolu ile ulaştırılacaktır.
 15. Yarışma ödülünün İstanbul’da bulunan KidzMondo İstanbul’a bilet olduğu açıkça belirtilmektedir. Bu sebeple şehir dışından katılım gösteren kullanıcılar bu noktayı göz ardı etmemelidir.
 16. Yarışmaya yurt dışından katılanlar ödül kazanamaz. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 17. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.
 18. Aytemiz yarışma ile ilgili her türlü koşulu değiştirme hakkını saklı tutar.
 19. Yarışmaya katılım gösteren herkes burada ilan edilmiş koşulların hepsini kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

Leave a comment