Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

40 TL’ye Varan ParafPara Aytemiz İstasyonlarında

by User Not Found | Ağu 01, 2019
Halkbank ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Paraf sahipleri, 125 TL ve üzeri 4’üncü yakıt alışverişlerinde, yine Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 40 TL’ye varan ParafPara kazanacaklar.

Halkbank ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Paraf sahipleri, 125 TL ve üzeri 4’üncü yakıt alışverişlerinde, yine Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 40 TL’ye varan ParafPara kazanacaklar.

Halkbank ve Aytemiz, Paraf sahipleri için yeni bir kampanya başlatıyor. Paraf sahipleri, 1 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 125 TL ve üzeri 4’üncü yakıt alışverişinde, yine Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri, SMS ile katılımda 30TL, Paraf Mobil’den katılmaları durumunda 40TL ParafPara kazanıyor. Paraf kart sahipleri, AYTEMİZ yazıp 3404’e SMS olarak göndererek ya da Paraf Mobil’deki kampanya sayfasında yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak  kampanyaya katılabiliyorlar.

Paraf sahipleri kazandıkları ilave ParafPara’ları 25 Eylül 2019 tarihine kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanabilecek. Kampanya kapsamında bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve toplam 40 TL ParafPara kazanabilecek. 

 Kampanya koşulları:

  • Paraf ile 1 Agustos-15 Eylül 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine SMS ile katılımda 30 TL, Paraf Mobil’den katılımda 40 TL ParafPara verilecektir.
  • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce bankada kayıtlı cep telefonundan, AYTEMIZ yazıp 3404’e SMS gönderilmeli ya da Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalıdır.
  • İlk alışverişin, gelecek onay SMS’i sonrasında ya da Paraf Mobil’de kampanyanın “Katıldıklarım” bölümünde izlenmesi sonrasında yapılması gerekmektedir. 30TL/40TL ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 25 Eylül 2019’a kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParafPara’lar 26 Eylül 2019’da geri alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyaya katılım kanalına göre en fazla 30 TL ya da 40 TL ParafPara kazanabilir.
  • Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz. Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanya dahilindedir.
  • Kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez.
  • 18 yasından küçükler kampanyaya katılamaz.
  • Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf Kobi, Paraf Business kampanyaya dahil, sanal kartlar, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ise dahil değildir.
  • TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve AYTEMIZ AKARYAKIT DAĞITIM A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.
Kampanyaya dahil olan istasyon listesi için tıklayınız.

Leave a comment