Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz Optimum Kazandırmaya Devam Ediyor

by User Not Found | Eyl 02, 2019
Aytemiz Puan Kart sahipleri, Aytemiz istasyonlarından yapacakları 125 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Benzin ya da Aytemiz Optimum Motorin alışverişlerinden, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazanacak.

Aytemiz Puan Kart sahipleri, Aytemiz istasyonlarından yapacakları 125 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Benzin ya da Aytemiz Optimum Motorin alışverişlerinden, yine anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazanacak.

Aytemiz, Aytemiz Puan Kart sahiplerine özel, yeni bir kampanya başlatıyor. İçeriğinde yer alan deterjan özellikli katkı sayesinde motorda oluşmuş tortu ve birikintileri temizleyen, sürekli kullanımda araç performansına katkı sağlayan Aytemiz Optimum ürünlerinden alan Aytemiz Puan Kart sahipleri 2 Eylül’de başlayan kampanyayla bütçe tasarrufu da yapacak. Aytemiz Puan Kart sahipleri, 2 Eylül  – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde Aytemiz Puan Kart ile yapacakları 125 TL ve üzeri 4’üncü Aytemiz Optimum Motorin ya da Aytemiz Optimum Benzin alışverişlerinde, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazanacak.

Aytemiz Puan Kart sahipleri anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yapacakları Aytemiz Optimum yakıt alışverişlerini, Aytemiz Puan Kart kullanarak nakit, kredi kartı ya da Araçtan Öde (Aytemiz Puan Kart özellikli kartlarla) ile gerçekleştirebilecek. Kampanyaya katılan kart sahipleri bu kampanyadan bir defa yararlanabilecek.

Aytemiz Puan Kart sahiplerinin kazandıkları puanlar, Aytemiz Puan Kart ile yapılacak 125 TlL tutarındaki 4. Aytemiz Optimum yakıt alışverişinden sonra 24 saat içerisinde alışveriş yaptıkları karta puan olarak yüklenecek. Hediye 20 TL değerindeki yakıt puanlar 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli olacak.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aytemiz.com.tr adresinden, 444 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilecek.

Kampanya koşulları:

Aytemiz Puan Kart sahiplerine, 125 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Kurşunsuz ya da Aytemiz Optimum Motorin alışverişlerinde, yine Aytemiz Puan Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 20 TL değerinde yakıt puan kazandırıyor.

• Kampanya 2 Eylül – 15 Ekim 2019 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki Aytemiz Puan Kart anlaşmalı istasyonlarımızda geçerlidir.

• Kampanya dahilinde Aytemiz Puan Kart anlaşmalı istasyonlarda, tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz Puan Kart ile yapılacak 125 TL ve üzeri 4. Aytemiz Optimum Motorin ve Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alışverişlerinden sonra anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alımlarında kullanılmak üzere 20 TL değerinde hediye puan verilecektir.

• Kampanyadan her kart sadece 1 kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.

• Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında, Aytemiz Puan Kart kullanılarak nakit, kredi kartı ya da Araçtan Öde (Aytemiz Puan Kart özellikli kartlarla) ile yapılan sadece Aytemiz Optimum Motorin ve Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alımları kampanya kapsamındadır.

• Kampanya kapsamında kazanılan 20 TL’lik ödüller Aytemiz Puan Kart ile yapılan 4. Aytemiz Optimum Motorin ve Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Puan Kart’ına puan olarak yüklenir. Hediye 20 TL değerindeki puanın son kullanım tarihi 31 Ekim 2019 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.

• Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Puan Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Puan Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakılarak 8869’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR) Kartının aktivasyonunu yapan Kart Hamili, Kartı çıkaran şirketin diğer finansal desteklerinden (puan kazanımından) yararlanabilecektir.

• Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT - Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya 12.500 Aytemiz Puan Kart kullanıcısı ile sınırlıdır.

• Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

• Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr web sitesi ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Kampanyaya dahil olan istasyon listesi için tıklayınız..

Leave a comment