Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Harfleri Takip Et Yarışma Koşulları

by User Not Found | Eyl 26, 2019
 1. “Harfleri Takip Et” Yarışması, 26 – 30 Eylül 2019 tarihinde https://www.instagram.com/AytemizOfficial/ adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. “Harfleri Takip Et” Yarışması 30 Eylül 23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Instagram hesabında paylaşılan yarışma postunun altında, yanıp sönen harfler yardımıyla yazan cümleyi doğru şekilde yorum olarak paylaşacaklardır.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilen 20 kişiye KidzMondo İstanbul giriş bileti hediye edilecektir.
 5. Yarışmada ödül kazanabilmek için Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ve KidzMondo İstanbul’a ait resmi Instagram hesaplarının takip edilmesi gerekmektedir.
 6. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve/veya metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 7. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 8. “Harfleri Takip Et” yarışması kazananları, 2 Ekim 2019 tarihinde Aytemiz’in Instagram hesabından duyurulacaktır.
 9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 10. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 12. 7 yaşını doldurmamış çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yanlarında en az bir yetişkin ile girebilir. Yetişkin, çocuğa parkta bulunduğu süre boyunca eşlik etmelidir. 7 -12 yaş arasındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a yalnız giriş yapabilir. Ancak giriş ve çıkış işlemleri sırasında yetişkin çocuğun yanında olmalıdır. Çocuklarını almaya gelen yetişkinlerin geçerli bir fiş numarası sunmaları gerekmektedir. 13 ve 14 yaşındaki çocuklar KidzMondo Trump İstanbul’a kendi başlarına girebilir ve çıkabilir. 0 - 3 yaş arasındaki çocuklar sadece Minik Kidizen Oyun Odası’na girebilirler. Yetişkinler, KidzMondo Trump İstanbul’a sadece yanlarında bir çocuk olduğu takdirde kabul edilir.
 13. Şanslı takipçilerin kazandığı biletler adreslerine kargo yolu ile ulaştırılacaktır.
 14. Yarışmamızın sonucunda hediye edilecek bilet (2 adet) çift kişiliktir.
 15. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar Ya da birden fazla bilet talep edemezler. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 16. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.
 17. Hediye biletlerin geçerlilik tarihi 31.12.2019’dur.
 18. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 19. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri okuyup kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

Leave a comment