Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Aytemiz’de Yollar Yine Kazanca Çıkıyor

by User Not Found | Eki 20, 2019
21 Ekim – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Kart ile yapılacak 60 TL ve üzeri 3. Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye puan kazandırıyor.

21 Ekim – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Kart ile yapılacak 60 TL ve üzeri 3. Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye puan kazandırıyor.

Akaryakıt sektöründe öncü hizmetleriyle fark yaratan Aytemiz, sonbahar kampanyalarıyla kullanıcılarına hediye puanlar kazandırmaya devam ediyor. Aytemiz Kart sahipleri, Aytemiz Gaz ve Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda geçerli olan kampanya kapsamında farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 60 TL ve üzeri 3’üncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanabilecekleri 15 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü konuyla ilgili olarak “2010 yılından bugüne müşterilerimize Aytemiz Gaz olarak hizmet veriyoruz. LPG pazarının her alanında örnek ve yenilikçi bir firma olmak için sürekli çaba sarf ediyor, dünya çapında kabul edilen tüm standartları istasyon ve tesislerimizde uyguluyoruz.  LPG; motorun ömrünü uzatan, yüksek performans sunan ve aynı zamanda ekonomik bir ürün. Başlattığımız bu kampanya kapsamında da müşterilerimize LPG’nin sağladığı tüm bu avantajlara ek olarak tek seferde yapacakları 60 TL ve üzeri 3’üncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15TL değerinde hediye puan kazandıracağız” dedi.

21 Ekim – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda geçerli olacak kampanyadan kazanılan 15 TL tutarındaki ödüller Aytemiz Kart ile yapılan 3’üncü Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’larına puan olarak yüklenecek. Hediye 15 TL değerindeki yakıt puanlar 15 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Kartlarını sistemde aktif hale getiren Aytemiz Kart kullanıcıları hediye puanlarını rahatlıkla kullanabilecek. Kart sahiplerinin; Aytemiz Kart’larını daha önce aktif etmemişler ise ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakarak 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kartlarını aktif hale getirmeleri yeterli olacak.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aytemiz.com.tr adresinden ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilecek.

Kampanya katılım koşulları:
 • Kampanya 21 Ekim – 6 Aralık 2019 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarımızda geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda tek seferde ve farklı günlerde Aytemiz Kart ile yapılacak 60 TL ve üzeri 3. Aytemiz Gaz alışverişlerinde; Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye puan verilecektir.
 • Kampanyadan her Aytemiz Kart sadece 1 Kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.
 • Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda Aytemiz Kart kullanılarak nakit, kredi kartı ya da Araçtan Öde (Aytemiz Puan Kart özellikli kartlarla ) ile yapılan sadece Aytemiz Gaz alımları kampanya kapsamındadır.
 • 1 Aytemiz Kart ile en fazla 3 farklı plaka için yapılan Aytemiz Gaz alımları kampanya kapsamındadır. 4. bir plaka ile yapılan alımlar kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 15 TL’lik ödüller Aytemiz Kart ile yapılan 3. Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenir. Hediye 15 TL değerindeki Aytemiz Kart Puan’ın son kullanma tarihi 21 Aralık 2019 saat 23:59 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.
 • Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz kart üzerinde yer alan 16 Haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakılarak 8869’a kesa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)
 • Bu Kampanyada Self Servis ve Mobil Ödeme üzerinden yapılan alımlar kampanya kapsamı dışındandır.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne dahil araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya 20.000 Aytemiz Puan Kart kullanıcısı ile sınırlıdır.
 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.
 • Kampanyaya dahil olan istasyon listesi için tıklayınız.

Leave a comment