Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne Bağlı Esnaf Odalarının Üyeleri Aytemiz Kart Avantajlarından Faydalanıyor

by User Not Found | Şub 05, 2020
Yenilikçi hizmetleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle büyümeye devam eden Aytemiz, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile imzaladığı anlaşmayla birliğe bağlı esnaf odalarının üyelerine avantajlı yakıt alım fırsatı sunacak.

Yenilikçi hizmetleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle büyümeye devam eden Aytemiz, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile imzaladığı anlaşmayla birliğe bağlı esnaf odalarının  üyelerine avantajlı yakıt alım fırsatı sunacak.

Sözleşme kapsamında, Bursa’da yer alan Aytemiz Aman Petrol istasyonundan Aytemiz Kart’larını üyeler, anlaşmalı istasyonlardan Aytemiz Kart ile yapacakları yakıt alımlarında Aytemiz’in Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na (EPDK) bildirdiği tavan fiyatlar üzerinden benzin ve motorinde avantajlı yakıt alımı yapabilecek.

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyen Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı esnaf odalarının üyelerinin ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakıp 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kartlarını aktif hale getirmeleri yeterli olacak. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)

Leave a comment