Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Türk Parlamenterler Birliği Üyeleri Avantajlı Akaryakıtını Aytemiz’den Alacak

by User Not Found | Şub 05, 2020
Yenilikçi hizmetleri ile sektörde fark yaratan Aytemiz, Türk Parlamenterler Birliği ile önemli bir anlaşmaya imza attı. Yapılan anlaşma ile birlikte 3 bini aşkın birlik üyesi bundan sonra akaryakıtlarını Aytemiz kart ile avantajlı olarak alacak.

Yenilikçi hizmetleri ile sektörde fark yaratan Aytemiz, Türk Parlamenterler Birliği ile önemli bir anlaşmaya imza attı. Yapılan anlaşma ile birlikte 3 bini aşkın birlik üyesi bundan sonra akaryakıtlarını Aytemiz kart ile avantajlı olarak alacak.

Akaryakıt sektörünün fark yaratan firması Aytemiz ve TBMM ve Yasama Meclislerinde üye olarak görev yapmış ve yapmakta olan parlamenterlerin oluşturduğu Türk Parlamenterler Derneği arasında bir iş birliği anlaşması imzalandı. Bu anlaşma kapsamında, Türk Parlamenterler Birliği üyeleri, Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarından kendilerine özel tasarlanmış olan Aytemiz Kart ile akaryakıt alımlarını avantajlı olarak yapabilecekler.

Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özge Kansu Gökçek konuyla ilgili olarak “Aytemiz olarak hizmetlerimizin odak noktasına her zaman tüketicileri koyuyoruz. Onlardan gelen istekler, yorumlar doğrultusunda kendimizi daha da geliştiriyoruz ve hizmetlerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Bununla birlikte her zaman farklı kesimlerden tüketicilerin Aytemiz hizmetlerini deneyimlemeleri ve tercih edilen bir marka haline gelmek için çalışmalar yapıyoruz. Yerli ve milli bir marka olarak etkin bir şekilde sürekli büyümeyi hedefliyoruz. Bugün de birçok seçkin kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirdiğimiz iş birliklerimize bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizim için çok önem taşıyan bir kurum olan Türk Parlamenterler Birliği ile bir iş birliğine imza atıyoruz.  Birliğin 3 bini aşkın değerli üyesine onlara özel tasarlanmış olan Aytemiz Kart ile yapacakları akaryakıt alımlarında avantaj sağlayacağız. Aytemiz olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri sunmaya önümüzdeki dönemde de kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil Aytemiz’le yapılan iş birliğine yönelik “Türk Parlamenterler Birliği olarak akaryakıt alımlarımız konusunda Aytemiz’le bir anlaşma yaptık. Özellikle Ankara’da geniş bir istasyon ağına sahip Aytemiz’in birlik üyelerimize avantajlı yakıt alım imkanı sunacak olmasından dolayı çok memnunuz” dedi.

Leave a comment