Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Motorcu Dostlarla Motobike Yarışması

by User Not Found | Şub 07, 2020

Katılım Koşulları:

 1. Yarışmamız, 7 –13 Şubat 2020 tarihleri arasında  https://www.instagram.com/aytemizofficial/ adresli @aytemizofficial resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. Yarışmamıza katılım süresi 13 Şubat 16:00 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar @aytemizofficial resmi Instagram hesabında yayınlanan yarışma postunun altına yorum olarak motosiklet yolculuklarında artçı olarak birlikte seyahat etmekten keyif aldıkları bir yol arkadaşlarını etiketleyeceklerdir. Hem yarışmaya katılan kullanıcının hem de yoruma etiketlediği arkadaşının @aytemizofficial hesabını takip etmesi gerekmektedir.
 4. Yarışma katılım koşullarına uygun şekilde katılım gösteren kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından belirlenecek 25 katılımcı, MOTOBIKE İstanbul 2020 fuarına çift kişilik (2 adet) davetiye kazanacaktır.
 5. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 6. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 7. Yarışmamızın kazananları 13 Şubat 2020 tarihinde Aytemiz’in Instagram hesabında bulunan yarışma potunun altında yorum olarak ilan edilecektir.
 8. Kazananların iletişim bilgilerini en geç 14 Şubat 2020 tarihinde gün sonuna kadar mesaj yoluyla iletmeleri önemli rica olunur. Geç iletilen bilgilerin sahiplerinin yaşaması muhtemel kargo teslimi gecikmelerinden Aytemiz’in herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 10. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile tespiti halinde hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi tespiti halinde ödülleri teslim edilmez.
 12. Hediye davetiyeler 20 - 23 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek MOTOBIKE İstanbul 2020 fuarına 1 günlük giriş için geçerlidir.. Yarışmamıza İstanbul dışından katılacak tüm katılımcıların ulaşım giderleri kendilerine aittir.
 13. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 14. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri okuyup kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

 

Leave a comment