Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Kalbimin Enerjisi Yarışması

by User Not Found | Şub 11, 2020
Katılım koşulları:
 1. #KalbiminEnerjisi Yarışması, 11-16 Şubat 2020 tarihinde https://www.instagram.com/aytemizofficial/ adresli Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. resmi Instagram hesabı üzerinden yapılacaktır.
 2. #KalbiminEnerjisi Yarışması’na katılımlar 16 Şubat23:59 saatinde son bulacaktır.
 3. Yarışmaya katılacak kullanıcılar Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ye ait resmi Instagram hesabında paylaşılan yarışma postunda belirtildiği üzere; sevdikleri kişi ile bir fotoğraflarını kendi hesaplarında #KalbiminEnerjisi hashtagiyle paylaşacaklardır. Bu paylaşımda sevgililerinin kullanıcı hesaplarını fotoğrafta kalplerinin üzerinde etiketleyeceklerdir. Ayrıca fotoğrafa @aytemizofficial hesabının da etiketlenmesi gerekmektedir.
 4. Yarışma kurallarına uygun şekilde paylaşım yapan kullanıcılarımız arasından özel jüri tarafından seçilecek 50 kişiye 50 TL değerinde Aytemiz Kart yakıt puan hediye edilecektir. Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Kart sahibi olmak gereklidir.
 5. Aytemiz Kart'ınızı anlaşmalı istasyonlarımızdan ücretsiz temin edebilirsiniz. Program hakkındaki yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için mutlaka Aytemiz Kart formunu eksiksiz olarak doldurmanız ve Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarımızdan birine teslim etmeniz gerekmektedir.
 6. Yarışma sonunda kazanan olarak ilan edilen kişilere 444 22 98 numaralı Müşteri Bilgi Hattı’mız aracılığıyla telefon yoluyla ulaşılarak sözlü şekilde tek kullanımlık kod bilgileri paylaşılacaktır. Bu kodu alan kullanıcılar yapılan bilgilendirmede belirtilen süreçleri yerine getirecek ve Aytemiz Kart’ları ile harcamalarını gerçekleştirebileceklerdir.
 7. Yarışmada ödül kazanabilmek için Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.’ye ait resmi Instagram hesabının beğenilmesi zorunludur.
 8. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları fotoğraf ve/veya metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 9. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.
 10. #KalbiminEnerjisi Yarışması kazananları 19 Şubat 2020 tarihinde Aytemiz’in Instagram hesabından kullanıcı adları ilan edilerek duyurulacaktır.
 11. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 12. Yarışmaya Aytemiz çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile tespiti halinde hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 13. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, tespiti halinde katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
 14. Kazananların iletişim bilgileri DM (mesaj) yoluyla toplanacaktır.
 15. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.
 16. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 17. Bir kişi birden fazla paylaşım ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.
 18. Yarışmada ödül kazanabilmek için katılımcı hesaplarının herkese açık konumda olması ve yarışma sonuç duyurusu yapılana kadar gizli hale getirilmemesi önemle duyurulur.
 19. Aytemiz yarışma ile ilgili koşullarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 20. Yarışmaya katılım gösteren kullanıcılar yarışma katılım koşullarında ilan edilen tüm maddeleri okuyup kabul ettiğini beyan etmiş sayılırlar.

Yarışmanın Kazananları

_esralya52_

ametist.01

aylinclk61

ayten.zmt38

bariskaya2422

beyaz.papatyayim

birkandenizim

bozoozk

c_ayspin

cagrimo35

dalgic_onur

defne_den

dfng_dmrf

dmrr.ege1

dogan_meri

durum_defnem_

emirinannesi21

erer45

es_es3232

esiladerinpolat

esralikagan

exelanccc

eylulsununannesi

fatma_inacc_

filizisit

fulden.boncuk.35

gamzeeeser

gezginnkiz

huhu_cum

ibrhm_rana_ym_06_

kartal_cinar_1903

kerdemidil

kurumusekmek_

minislerinannesi_

nil.27.27

nuraycakmak

nurozdmr41

nurtanecikk

oznurbtutenk

reyhanaltan

ruyakilic2014

sarisinanne

sbusedmr

tugrakarakoc33

twins_berry

yagmurlumutfak

yigitsmom_

ylmzonyedi17

ynrvc

zeynebinkuzucuklari

 
Leave a comment