Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Araçtan Öde LPG Kampanyası

by User Not Found | Şub 14, 2020

15 Şubat – 15 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Puan Kart ile Araçtan Ödeme İle yapılacak toplam da 200 TL alışverişlerine, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye puan kazandırıyor.

15 Şubat – 15 Mart 2020 tarihleri arasında Aytemiz Puan Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda geçerli olacak kampanyadan kazanılan 15 TL tutarındaki ödüller Aytemiz Kart ile Araçtan ödeme kullanarak toplamda 200 TL lpg alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Puan Kart’larına puan olarak yüklenecek. Hediye 15 TL değerindeki yakıt puanlar 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olacak. Kartlarını sistemde aktif hale getiren Aytemiz Puan Kart kullanıcıları hediye puanlarını rahatlıkla kullanabilecek. Kart sahiplerinin; Aytemiz Puan Kart’larını daha önce aktif etmemişler ise ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Puan Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYAD’larını aralarında birer boşluk bırakarak 8869’a kısa mesaj olarak göndererek kartlarını aktif hale getirmeleri yeterli olacak.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.aytemiz.com.tr adresinden ve 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilecek.

 

Kampanya katılım koşulları:

 • Kampanya 15 Şubat – 15 Mart 2020 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki Aytemiz Puan Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarımızda geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde Aytemiz Puan Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda toplam da 200 TL Araçtan ödeme ile Aytemiz Gaz alışverişlerinde; Aytemiz Puan Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL değerinde hediye puan verilecektir.
 • Kampanyadan her Aytemiz Puan Kart sadece 1 Kez faydalanabilir ve tüm alımların tek kartla yapılması gerekmektedir.
 • Aytemiz Puan Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda Araçtan Öde (Aytemiz Puan Kart özellikli kartlarla) ile yapılan sadece Aytemiz Gaz alımları kampanya kapsamındadır.
 • 1 Aytemiz Puan Kart ile en fazla 3 farklı plaka için yapılan Aytemiz Gaz alımları kampanya kapsamındadır. 4. bir plaka ile yapılan alımlar kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 15 TL’lik ödüller Aytemiz Puan Kart ile Araçtan ödeme ile toplam da 200 TL Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenir. Hediye 15 TL değerindeki Aytemiz Kart Puan’ın son kullanma tarihi 31 Mart 2020 saat 23:59 olup bu tarihe kadar kullanılmayan hediye puanlar silinecektir.
 • Hediye puanların kullanılabilmesi için Aytemiz Puan Kart’ın Aytemiz sisteminde aktive edilmiş olması gereklidir. Aktivasyon için; ONAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Aytemiz Puan kart üzerinde yer alan 16 Haneli kart numarasının, müşterinin AD ve SOYADI’nın aralarında birer boşluk bırakılarak 8869’a kesa mesaj olarak gönderilmesi gereklidir. (Örnek: ONAY 7013317013317013 DOGU ULUCINAR)
 • Bu Kampanyada, Self Servis ve Mobil Ödeme üzerinden yapılan alımlar kampanya kapsamı dışındandır.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne dahil araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Club Card ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya Aytemiz Puan Kart kullanıcısı ile sınırlıdır.
 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 22 98 / 0800 216 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Leave a comment