Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

22 Temmuz Instagram Yarışması Katılım Koşulları

by User Not Found | Tem 22, 2020

1.Yarışmamız 22 – 27 Temmuz tarihleri arasında Aytemiz Instagram sayfasında düzenlenecektir.

2. Katılımcılardan yarışma videomuzu izleyip ikonları eşleştirmesini ve çifti olmayan ikonu bulup, yorumda bir arkadaşını etiketleyerek paylaşması istenmektedir. Özel jürinin seçeceği 5 kişi Aytemiz’den 100 TL değerinde Akaryakıt Puan kazanacaktır. Şanslı takipçilerin kazandıkları Aytemiz Akaryakıt Puanlar kullanıcıların Aytemiz Kartlarına yüklenecektir.

3. Katılımcılar bir yorumda sadece bir arkadaşını etiketleyebilecek. Ancak; farklı arkadaşlarını birden fazla yorum yaparak etiketleyebilecekler.

4. Katılımcıların @aytemizofficial Instagram hesabını takip etmeleri zorunludur.

5. Kazananların isim, soy isim ve telefon numaralarını @aytemizofficial Instagram sayfasına direkt mesaj olarak yollamaları istenecektir. Yarışma sonunda kazanan olarak ilan edilen kişilere 444 22 98 numaralı Müşteri Bilgi Hattı’mız aracılığıyla telefon yoluyla ulaşılarak sözlü şekilde tek kullanımlık kod bilgileri paylaşılacaktır. Bu kodu alan kullanıcılar yapılan bilgilendirmede belirtilen süreçleri yerine getirecek ve Aytemiz Kart’ları ile harcamalarını gerçekleştirebileceklerdir. İstenilen bilgilerin tam ve doğru verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumda katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Aytemiz, katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

6. Kullanıcıların yarışmaya katılırken kullandıkları metinlerde, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz içerikler kaldırılabilir. Bu tür içerikleri paylaşan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, Aytemiz tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.

7. Her yarışmacı; içeriği hukuka aykırı, hakaret niteliğinde olan, genel ahlaka aykırı, aşağılayıcı, pornografik ve benzeri her türlü bilgi ile, burada sayılanlarla sınırlı olmamak kaydıyla cezayı gerektiren ve suç olabilecek veya suçu teşvik eden veya ulusal ve uluslararası kanunları ihlal eden her türlü mesaj, söz, davranış ve yayın ile bu tür içeriklerden dolayı içerik sağlayıcının itibarını, güvenirliğini sarsacak veya iş ve eylemlerine zarar verebilecek veya içerdiği mesaj, yayın veya her türlü bilgi vasıtasıyla ırkçılık, bağnazlık, nefret ve herhangi bir gruba veya kişiye karşı her türlü fiziki zarar ve incitme veya azınlık bir gruba karşı taciz veya tacizde bulunmayı teşvik eden veya 18 yaşından küçüklere yönelik cinsel taciz ve şiddet içeren ve teşvik eden her türlü bilgi ve unsur ihtiva eden veya hukuk dışı eylemleri öven ve teşvik eden veya içeriğinde başkalarının kişisel manevi ve telif haklarını ihlal eden her türlü fotoğraf, resim dosyası ve metin göndermeyeceğini kabul eder.

8. Kazananlar, 27 Temmuz Pazartesi günü Aytemiz’in Instagram hesabında yorum olarak paylaşılacaktır.

9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

10. Yarışmaya Aytemiz ve BUZZ çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez ve Aytemiz’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

11. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

12. Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamazlar.

13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez. Bir kişi birden fazla yorum ile yarışmaya katılsa dahi, birden fazla ödül kazanamaz.

14. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Aytemiz’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

15. Aytemiz, kazananlara karşı hiçbir yükümlülüğü olmaksızın ve gerekçe bildirme yükümlülüğü olmaksızın kampanya ve ödülü iptal etme hakkına sahiptir. Kazananlar bu durumda, Aytemiz’den hiçbir hak ve talepte bulunmayacaklarını ve her türlü dava ve talep hakkından şimdiden feragat ettiklerini kabul beyan ve taahhüt ederler.

16.Aytemiz, yarışma kurallarını değiştirme ve uzatma haklarını saklı tutar.

17.Yarışmaya katılım sağlayan herkes, katılım koşullarının tamamını koşulsuz kabul etmiş sayılır.

 

Leave a comment