Aytemiz Mobil Uygulaması İndirin İNDİR

Basın Bültenleri

Güncel Haberler

Paraf ile Aytemiz’de 50 TL’ye Varan ParafPara

by User Not Found | Ağu 16, 2020
Halkbank ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Paraf sahipleri, 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde, yine Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri Aytemiz’de geçerli, SMS ile katılımla 30TL, Paraf Mobil’den katılıma 40TL; üstelik tüm alışverişinizi Paraf Mobil’den NFC ödeme ile yaparsanız ilave 10 TL ParafPara verilecektir.

Halkbank ve Aytemiz’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarına gelen Paraf sahipleri, 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde, yine Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri Aytemiz’de geçerli, SMS ile katılımla 30TL, Paraf Mobil’den katılıma 40TL; üstelik tüm alışverişinizi Paraf Mobil’den NFC ödeme ile yaparsanız ilave 10 TL ParafPara verilecektir.

Halkbank ve Aytemiz, Paraf sahipleri için yeni bir kampanya başlatıyor. Paraf sahipleri, 16 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 125 TL ve üzeri 4’üncü yakıt alışverişinde, yine Paraf anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri Aytemiz’de geçerli, SMS ile katılımla 30TL, Paraf Mobil’den katılımla 40TL; üstelik tüm alışverişinizi Paraf Mobil’den NFC ödeme ile yaparsanız  ilave 10 TL ParafPara verilecektir. Kampanya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den ‘’HEMEN KATIL’’ Butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, AYTEMİZ yazıp 3404’e SMS olarak gönderilmelidir. İlk alışverişin, Paraf Mobil’de kampanyanın ‘’Katıldıklarım’’ bölümünde izlenmesi sonrasında ya da gelecek SMS’İ sonrasında yapılması gerekmektedir.

Paraf sahipleri kazandıkları ParafPara’ları 10 Ekim 2020 tarihine kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanabilecek.

Kampanya koşulları:

 • Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında 16 Ağustos-30 Eylül 2020 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine SMS ile katılımla 30TL, Paraf Mobil’den katılımla 40TL; üstelik tüm alışverişinizi Paraf Mobil’den NFC ödeme ile yaparsanız ilave 10 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Paraf Mobil’den ‘’HEMEN KATIL’’ Butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, AYTEMİZ yazıp 3404’e SMS olarak gönderilmelidir.
 • Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ekim 2020’e kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir katılım kanalına göre toplamda en fazla 40 TL/50 TL ParafPara kazanabilir. Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
 • İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf Post’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
 • Paraf üyesi Aytemiz istasyonları, www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına AYTEMİZ yazılarak listelenebilmektedir.
 • Aytemiz Araçtan Öde ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
 • 10 Ekim 2020’a kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ekim 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Esnaf,Paraf Kobi ve Paraf Business kampanyaya dahil olup, Sanal kartlar Halkcard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
 • NFC ile ödeme,Android işletim sistemine ve NFC özelliğine sahip cihazlarda, Paraf Mobil’den kredi kartının NFC ile ödeme özelliği aktif edildikten sonra temassız özelliği bulunan POS cihazlarından yapabilir.
 • Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
 • Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.
Kampanyaya dahil istasyon listesi için tıklayın.

Leave a comment